Natalia Kukulska to nie tylko sławna piosenkarka, ale także córka innej wielkiej gwiazdy polskiej estrady, tragicznie zmarłej Anny Jantar.

Wokalistka chętnie wraca do twórczości swojej mamy, a także pielęgnuje pamięć o niej. Dzisiaj przypada 34. rocznica śmierci Anny Jantar, o której nie zapomnieli nie tylko ci, którzy znali ją osobiście, ale także fani. Kukulska opublikowała na swojej stronie wzruszający list jednego z nich.

"Pamiętam wywiad, w którym Twoja córka - Natalia wspominała, że cmentarz jest ostatnim miejscem, gdzie szuka Twojej obecności... Przyznam, że bardzo chciałem się tam wybrać, co ostatecznie udało mi się w 2008 r. Zastanawiałem się, co poczuję, stojąc przy ciemnej płycie... Kiedy nadszedł ten wyczekiwany moment okazało się, że nie ma we mnie żadnych wielkich emocji poza... niedowierzaniem. Napis na pomniku nie kłamie, ale - cytując jedną z Twoich piosenek - "czegoś brak, jest coś nie tak..." Tak, brakuje tam Ciebie! Przecież nadal JESTEŚ! Promienna, młoda, uśmiechnięta... Tego nigdy nikt i nic Ci nie odbierze. "

Natalia Kukulska opublikowała też jedno z ulubionych zdjęć swojej sławnej mamy. Na jej profilu na Facebooku pojawił się zaś jeszcze jeden wpis poświęcony pamięci Anny Jantar:

"Można pokonać śmiertelność na wiele sposobów...
Kilka dni temu na cmentarzu zaczepiła mnie pewna starsza pani…
- Witam, Pani Natalio. Tak obserwuję, ile osób tu przychodzi, ile przystaje przy grobie Pani mamy… wspominają, opowiadają. Muszę Pani powiedzieć - wiele życia wniosła Pani mama na ten cmentarz.
Piękne, prawda?"

A Wy wspominacie twórczość Anny Jantar?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Natalia Kukulska - Nie znalazła pamiętnika mamy