We wtorkowy wieczór śmietanka towarzyska stolicy zjawiła się w nowym stylowym klubie FHouse Warsaw na imprezie Natalii Kukulskiej. Wokalistka zaprosiła tam swoich bliskich i znajomych ze świata show-biznesu na przedpremierowy odsłuch swojego wyczekiwanego albumu. "Czułe struny", bo tak brzmi jego tytuł, to krążek z nowymi opracowaniami słynnych dzieł Fryderyka Chopina.

Natalia Kukulska z mężem i dziećmi na odsłuchu nowej płyty

Autorka hitów "Wierność jest nudna" i "Ani słowa" określa nową płytę mianem największego projektu w swojej dotychczasowej karierze. Nic więc dziwnego, że tego wieczoru u jej boku nie zabrakło najważniejszych dla niej osób. Piosenkarce towarzyszyli na imprezie mąż Michał Dąbrówka, a także syn Jan i córka Anna. Co ciekawe, to właśnie 15-latka wzbudziła ogromne poruszenie wśród obecnych na wydarzeniu fotoreporterów i gości. Trzeba przyznać, że córka Natalii Kukulskiej powoli wyrasta na piękną kobietę.

ZOBACZ: Natalia Kukulska pokazała 15-letnią córkę. Wyglądają jak bliźniaczki! [FOTO]

Na odsłuchu płyty "Czułe struny" pojawiła się także plejada znanych osobistości ze świata kultury, mediów i biznesu. W tłumie wypatrzyliśmy m.in. Adama Sztabę z Agnieszką Dranikowską, Melę Koteluk, Annę Maruszeczko, Aleksandrę Domańską, Bovską, Dorotę Miśkiewicz, Annę Zejdler, Dominikę Kulczyk i Tomasza Ossolińskiego.

Zobacz zdjęcia z imprezy Natalii Kukulskiej w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Natalia Kukulska pokazała 20-letniego syna: "Świecie, szykuj się na tego gościa - jest skarbem"