Na Facebooku Natalii Kukulskiej pojawiła się smutna wiadomość. 17 września zmarła babcia Natalii Kukulskiej oraz mama Anny Jantar, Halina Szmeterling. Miała 92 lata.

Mimo przebytego udaru, Halina Szmeterling cieszyła się doskonałą kondycją. Niestety ostatnio mama Anny Jantar mocno podupadła na zdrowiu. Natalia Kukulska martwiła się stanem ukochanej babci.

Zobacz: Anna Jantar skończyłaby dzisiaj 66 lat. Poznaj 9 nieznanych faktów z jej życia

Nie od dziś wiadomo, że Halina Szmeterling była bardzo ważną kobietą w życiu Natalii Kukulskiej. Jeszcze za życia Anny Jantar Halina Szmeterling opiekowała się wnuczką. Gdy Anna koncertowała, Halina Szmeterling spędzała czas z małą Natalką.

Po tragicznej śmierci Anny Jantar, Halina Szmeterling  stanęła na wysokości zadania i sprawowała opiekę nad Natalią. Nic dziwnego, że obie panie bardzo się do siebie przywiązały. Piosenkarka robiła wszystko, by wynagrodzić babci trud, z jakim ta zmagała się przy jej wychowaniu.

Natalia Kukulska nie raz powtarzała, że to właśnie Halina Szmeterling po tragicznej śmierci mamy, Anny Jantar, przejęła jej rolę i robiła wszystko, by wokalistce nie brakowała rodzinnego ciepła. Rok temu w Dzień Babci Natalia Kukulska na kontach społecznościowych zamieściła wpis podpisując je „Najukochańsza hybryda na świecie: moja babcio-mama”.

Nawet gdy Natalia Kukulska jeździła na nagrania do programu The Voice of Poland, znajdowała chwilę, by spędzić ją w towarzystwie babci, która nie mogła się już doczekać przyjścia na świat kolejnego wnuka. Przypomnijmy, że Natalia Kukulska spodziewa się dziecka.

Zobacz: Natalia Kukulska jest w trzeciej ciąży! Chłopiec czy dziewczynka?

Niestety Halina Szmeterling odeszła w sobotę, 17 września. Na Facebooku Natalii Kukulskiej pojawił się smutny wpis. 

Z wielkim trudem i smutkiem przychodzi nam napisanie tej wiadomości...

Dziś w nocy odeszła babcia Natalii, Pani Halina Szmeterling.

Dzieląc się z Państwem tą stratą, prosimy o uszanowanie prywatności rodziny w tak ciężkim dla nich czasie.

- Management Natalii Kukulskiej

Babcia Natalii Kukulskiej i mama Anny Jantar miała 92 lata.