Każda mama uwielbia się stroić. Choć przyszłym mamom nie jest łatwo, one umiejętnie potrafią dobierać swoje stylizacje. Tamara Arciuch jako pierwsza zaszalała ze stylizacjami, a jej kreacje od samego początku zachwycały, podkreślając jej wyczucie stylu. Aktorka nie podkreślała, ale i nie chowała ciążowych krągłości.

Zobacz:Tamara Arciuch zobaczcie jej ciążowe stylizacje. W której wygląda najlepiej? [ZDJĘCIA]

Z kolei Paulina Sykut-Jeżyna jest mistrzynią w dobieraniu takich stylizacji, by ukryć ciążowy brzuszek.  Jej ciąży fani dowiedzieli się gdy gwiazda była już w piątym miesiącu! Wszystko przez perfekcyjnie dobrane stylizacje, w których prezenterka błyszczała na czerwonym dywanie.

Zobacz: Paulina Sykut-Jeżyna ciążowe stylizacje prezenterki. Lepsza niż Tamara Arciuch?

Tym razem kolejna sexy-mama zaskakuje swoimi stylizacjami.Natalię Kukulską mamy okazję podziwiać jako jurorkę programu The Voice of Poland.W każdym odcinku piosenkarka zaskakuje swoimi stylizacjami, ale jej kreacje robią również wrażenie podczas wielkich gali, gdzie mamy okazję podziwiać wokalistkę na czerwonym dywanie.

Chociażby na prezentacji nowej ramówki TVP Natalia Kukulska pojawiła się w bardzo oryginalnej stylizacji, która perfekcyjnie kryła jej ciążowy brzuszek. Gwiazda zachwyciła również na promocji nowej edycji The Voice of Poland, gdzie w towarzystwie pozostałych trenerów świetnie prezentowała się na czerwonym dywanie.

Zobacz: Kożuchowska, Herbuś, Glinka, Cichopek, Kulig gwiazdy na prezentacji nowej ramówki TVP [DUŻO ZDJĘĆ]

Przeczytaj także: Sadowska, Kukulska, Piasek, Tomson i Baron promują nową edycję The Voice of Poland. Piosenkarki wybrały oryginalne stylizacje [ZDJĘCIA]

Na co dzień piosenkarka również wybiera luźne, sportowe, a jednocześnie eleganckie stylizacje.

Zobaczcie w naszej galerii najciekawsze stylizacje Natalii Kukulskiej!