Natalia Siwiec od kilku lat związana jest z Mariuszem Raduszewskim, z którym wzięła nawet ślub w Las Vegas. Niestety, choć celebrytka nazywa swojego partnera mężem, to ich amerykańska ceremonia nie ma w Polsce mocy prawnej.

Nic więc dziwnego, że Siwiec postanowiła przypomnieć o sobie w mediach, wykorzystując właśnie ten fakt. W rozmowie z dzisiejszym "Faktem" "Miss Euro 2012" zdradziła, że planuje w tym roku stanąć na ślubnym kobiercu także w Polsce.

- Mamy już ustalony termin. W tym roku. Będzie to dość duża impreza, bo mamy dużo przyjaciół. Ma być pięknie i uroczyście - zapewniła w tabloidzie Natalia Siwiec.

Z tej okazji gwiazda została gościem jednego z odcinków nowego sezonu programu "Salon sukien ślubnych Polska", który prowadzi Stefano Terrazzino. Jak podobało się jej to doświadczenie?

- Sprowadzili dla mnie suknie od najlepszych projektantów z całego świata. Były obłędne, każda za ponad 20 tysięcy złotych. Spodobały mi się dwie, ale musiałam wybrać jedną - wyznała Siwiec.

Jeżeli modelka rzeczywiście wyjdzie latem za mąż, to jej ślub będzie miał sporą konkurencję w pretendowaniu do tytułu "wydarzenia roku". W wakacje na ślubnym kobiercu planują bowiem stanąć również Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak oraz Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Natalia Siwiec - W szpitalu!