Natalia Siwiec broni Jarosława Bieniuka. Sportowca, ojca trójki dzieci i byłego partnera Anny Przybylskiej zatrzymano wczoraj przed południem w Sopocie po tym, jak dwudziestokilkuletnia kobieta złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Jak twierdzi obrona pokrzywdzonej, ich klientka została brutalnie zgwałcona i obecnie jest w bardzo złej kondycji psychicznej oraz fizycznej. Kobieta, która jest znajomą piłkarza, miała spotkać się z Jarosławem Bieniukiem. w jednym z hoteli w Sopocie. Podejrzewa, że została odurzona i wykorzystana seksualnie, a jej zeznania ma potwierdzać przeprowadzona obdukcja. Prokuratura zabezpieczyła dowody w sprawie, m.in. nagrania z monitoringu hotelowego i wszczęła śledztwo, a oficjalne zarzuty (jeżeli takowe się pojawią), zostaną przedstawione sportowcowi w ciągu 48 godzin od zatrzymania. Po tym, jak sprawa trafiła do mediów, głos postanowiła zabrać Natalia Siwiec, która wraz z mężem jest od wielu lat blisko zaprzyjaźniona z Jarosławem Bieniukiem.

Natalia Siwiec o Jarosławie Bieniuku.: "Niemożliwe, że zrobił coś takiego"

Natalia Siwiec w rozmowie z Faktem, stanęła w obronie Jarosława Bieniuka. twierdząc, że oskarżenia kobiety pod jego adresem nie mogą być prawdziwe. Jest przekonana, że piłkarz nie jest osobą, którą można określić jako agresywną:

" - Znamy z mężem Jarka bardzo dobrze i jesteśmy więcej niż pewni, że nie dopuściłby się zarzucanego mu czynu. Jarek jest dobrze wychowany i szarmancki wobec kobiet. Wszystkie traktuje z szacunkiem. Zawsze miły, spokojny i opanowany. Nie wyobrażam sobie Jarka agresywnego w stosunku do kogokolwiek. To człowiek, który ma zasady i postępuje zawsze zgodnie z etyką" - mówi Siwiec.

Podobną wersję przedstawiają pełnomocnicy Jarosława B. Mecenas Olga Jądraszko podkreśla, że oskarżenia kierowane przeciwko jej klientowi nie są oparte na prawdzie:

" - Mamy szereg wniosków dowodowych, które zamierzamy złożyć w Prokuraturze. Najbliższe dni będą kluczowe, jednak istnieje możliwość, że cała sytuacja zmieni się diametralnie na korzyść mojego klienta. Z uwagi na ciężką sytuację rodzinną uprzejmie prosimy o uszanowanie prywatności i wstrzymywaniem się przed wydawaniem pochopnych osądów" - mówi mec. Olga Jądraszko.

ZOBACZ: JAROSŁAW BIENIUK Partner Anny Przybylskiej zatrzymany w Sopocie! [NOWE FAKTY]