Wczoraj w serwisach plotkarskich pojawiła się szokująca informacja, jakoby Natalia Siwiec wrzuciła na swój profil na Instagramie zdjęcie... waginy.

Zdjęcie opublikowane na profilu "Natalia Siwiec Official" szybko obiegło polską sieć, a redaktorzy celebryckich stron snuli domysły, skąd mogło wziąć się na "oficjalnym" profilu gwiazdy. Dziennikarze jednej ze stron zasugerowali nawet, że Miss Euro sama wrzuciła takie zdjęcie, by zwrócić na siebie uwagę!

To nie spodobało się Natalii Siwiec, która na swoim oficjalnym profilu na Facebooku zamieściła oświadczenie w tej sprawie. Modelka zdementowała informację, że sama opublikowała zdjęcie, przyznając jednocześnie, że wspomniany profil nie został założony przez nią, a Siwiec nie ma nad nim żadnej kontroli!

Gwiazdka napisała nawet w oświadczeniu, że zamieszanie związane z publikacją kontrowersyjnej fotografii niekorzystnie wpływa na jej psychikę i zdrowie!

Przeczytaj pełne oświadczenie Natalii Siwiec na następnej stronie! »

PRZECZYTAJ TAKŻE: Natalii Siwiec - "Hejterzy" ją motywują,

 

Oświadczenie Natalii Siwiec w sprawie publikacji pornograficznego zdjęcia:

Niniejszym dementuję plotki serwisu internetowego (...), jakobym zamieściła osobiście na portalu społecznościowym www.instagram.com zdjęcia miejsc intymnych w celu publicznej ich prezentacji.
Ponadto informuję, iż profil "Natalia Siwiec Official" nie został założony przeze mnie.
Profil "Natalia Siwiec Official" nie posiada zgody na publikowanie mojego wizerunku jak również nie ma uprawnień do wypowiadania się w moim imieniu.

Informuję, że przedmiotowe zdjęcie nie należy do mnie, ponadto zostało upublicznione na profilach bez zgody ani wiedzy oraz jakiegokolwiek mojego udziału.
Zdjęcie, jak również komentarze umieszczone na portalu mają charakter fotomontażu, który ma na celu próbę zdyskredytowania, umniejszenia godności i czci, a także spowodowania „niezdrowego” zainteresowania moją osobą.
Powyższe godzi w sposób istotny w sferę psychiczną mojej osoby, co przedkłada się na mój stan zdrowia, a także jest niepotrzebne i społecznie szkodliwe.
Charakter zajścia jednoznacznie wskazuje, że twórca miał świadomość możliwości wystąpienia w/w okoliczności.
Jednocześnie oświadczam, że moje oficjale konto, na którym znajdują się zdjęcia oraz komentarze zamieszczane przeze mnie to: nataliasiwiec_iamreal.

W związku z powyższym informuję, że zostaną podjęte czynności mające wyjaśnić przedmiotową sprawę, a także umożliwić ochronę moich dóbr osobistych.