Natalia Siwiec to jedna z najbardziej seksownych polskich gwiazd. Celebrytka zawsze mogła pochwalić się szczupłą sylwetką, jednak ostatnio widać było, że jeszcze bardziej schudła.

Sama Siwiec tłumaczyła swoją utratę wagi stosowaniem diety sokowej i... aparatem ortodontycznym, który od pewnego czasu nosi na zębach.

Okazuje się jednak, że to nie wszystko! W nowym wywiadzie Siwiec przyznała bowiem, że czasem... zdarza się jej po prostu nie jeść!

-To nie jest tak, że ja robię głodówki. Ewentualnie jestem na sokach od 5- 7 dni, więc to nie jest typowa głodówka, a jeżeli głodówka to raczej niezamierzona. Po prostu z braku czasu bywa, że zdarza mi się nie jeść nawet dłużej niż 2 dni - powiedziała w rozmowie z serwisem JastrzabPost.pl Natalia Siwiec.

Gwiazda przyznała jednak, że takie eksperymenty nie mają raczej na celu zrzucenia dodatkowych kilogramów. Na to modelka ma inne sposoby.

- Na pewno nie stosuję głodówek, żeby zrzucić kilogramy. Jeżeli czuję się grubsza, bo jest taki okres kiedy sobie pofolgowałam bo bardzo dużo słodyczy na przykład jadłam wieczorami to faktycznie jest tak, że zaczynam stosować detoks sokowy i wszystko wraca do normy.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Natalia Siwiec - Narzeka na zbyt małą... konkurencję?