Natalia Siwiec i Małgorzata Rozenek na ogół nie mają podobnego stylu. Przy oficjalnych wyjściach zazwyczaj decydują się na zupełnie różne od siebie stylizacje i każda z pań podkreśla swoją kreacją inne atuty, chociaż zdarzyło się, że kiedyś wystąpiły w takiej samej sukience marki Self-Portrait. Tym razem, ponownie zdecydowały się założyć to samo - padło na kurtkę puchową od polskiej marki! Siwiec i Rozenek pokazały się na Instagramie w takich samych kurtkach w kolorze pudrowego różu. Sprawdziliśmy, gdzie można kupić kurtkę Natalii Siwiec i Małgorzaty Rozenek!

Natalia Siwiec i Małgorzata Rozenek w takich samych kurtkach

Natalia Siwiec i Małgorzata Rozenek zdecydowały się na takie same kurtki, o różnej długości. Pudrowe "puchówki" pochodzą z nowej kolekcji marki Tiffi i można je kupić za około 500-700 złotych. Jak się jednak domyślacie, Siwiec i Rozenek nie kupiły swoich nowych, modnych kurtek same. Wnioskując po dokładnych oznaczeniach firmy na Instagramie, gwiazdy dostały je za darmo, a zdjęcia opublikowały w celach promocyjnych. Fani szybko to wychwycili i nie byli zachwyceni...

 

Natalia Siwiec poza wieloma pochlebnymi komentarzami pod zdjęciami w różowej kurtce, dostała również komentarze mniej przychylne. Fanki zarzucały jej nadmierne promowanie produktów na Instagramie oraz współpracę z firmą, wykorzystującą prawdziwe futra:

"Żenada mieć profil tylko dla reklam. A kiedyś....."

"Ta firma wykorzystuje futro z jenotów do obszycia kapturów"

A Wam przeszkadza promowanie przez gwiazdy różnych marek na Instagramie?