Natalia Siwiec od paru lat próbowała się przebić jako modelka. Przełomem w jej karierze okazały się …Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku, które odbywały się wówczas w Polsce i Ukrainie.  Modelka została dostrzeżona wśród publiczności podczas meczu Polska –Rosja, gdzie kibicowała naszej drużynie  w czerwonej bluzce z głębokim dekoltem.

Zobacz: Natalia Siwiec Tak wspierała Polaków na Euro 2012 i 2016. To już 4 lata modelki w show-biznesie

Jeszcze tego samego dnia zdjęcia Natalii Siwiec obiegły cały świat. Fani oszaleli na punkcie pięknej brunetki, która od razu została okrzyknięta Miss Euro i stała się gwiazdą, która po dzień dzisiejszy świetnie radzi sobie w polskim show-biznesie.

Natalia Siwiec znalazła sposób na sukces. Modelka świetnie radzi sobie w mediach społecznościowych. Jej Instagram obserwuje ponad 500 tysięcy użytkowników! Nic dziwnego, skoro Siwiec zamieszcza na nim wyjątkowo odważne zdjęcia.

Zobacz: Natalia Siwiec od dziewczyny z piłkarskich trybun do ikony stylu. To nie była łatwa droga! [ZDJĘCIA]

Jakiś czas temu Natalia Siwiec udała się na wakacje na południe Hiszpanii, do miasta Marbella. Gorące słońce, czysta woda morska i bajeczne widoki to jedynie dodatek na wakacyjnych fotografiach modelki.

Zobacz: NATALIA SIWIEC Tak odpoczywa na wakacjach w Hiszpanii [ZDJĘCIA]

Gwiazda chętnie pokazuje swoje wdzięki, dzięki czemu mamy okazję podziwiać jej sylwetkę w pełnej okazałości. Zobaczcie w naszej galerii seksowne zdjęcia Natali Siwiec!