Sezon imprez charytatywnych i przedświątecznych spotkań z gwiazdami trwa w najlepsze. Kolejną okazją do pomagania potrzebującym dzieciom, a przy okazji do przedświątecznego podzielenie się opłatkiem, było wydarzenie One Day Gwiazdka, które zorganizowano w niedzielę w warszawskiej Endorfinie Foksal. Kto na nie przybył?

ZOBACZ: DODA I ANDRZEJ DUDA To spotkanie nie przeszło bez echa!

W niedzielę w ciągu dnia w Endorfinie Foksal odbyła się impreza charytatywna dla dzieci One Day Gwiazdka. To kolejna zacna i szczytna inicjatywna charytatywna. Kto zdecydował się ją wesprzeć?

Akcję One Day Gwiazdka wsparli m.in. Doda, Natalia Siwiec, Rafał Maślak, Agnieszka Kałuża, Paulina Drażba, Leszek Stanek, Kamila Szczawińska, Klaudia Halejcio oraz Julia Wróblewska. Większość gwiazd postawiła tego dnia na kojarzącą się ze świętami czerwień.

POLECAMY: JESSICA MERCEDES, KAROLINA GILON I MAFFASHION na koncercie Rity Ory w Warszawie!

Nieco inaczej postanowiła się jednak ubrać tego dnia Doda, która obcisłym strojem po raz kolejny podkreśliła swoje seksowne krągłości. Przy pomocy zabawnego T-shirtu odniosła się też do afery z prezydentem Dudą i tortem, którym go poczęstowała podczas gali Super Expressu. 

Na T-shirtcie widniała podobizna Dody z kawałkiem tortu w ręce oraz belką zasłaniającą jej tyłek i napisem „Miejsce na Twoją reklamę”.

Nie przesadziła z tą uszczypliwością pod adresem mediów?

Kto wyglądał tego dnia najlepiej? Doda znów "skradła całe show"?