O Natalii Siwiec zrobiło się naprawdę głośno w 2012 roku, kiedy to okrzyknięto ją Miss Euro 2012. Tytuł ten był wówczas o tyle cenny, że przecież mistrzostwa Europy w piłce nożnej rozgrywały się w Polsce i na Ukrainie. To właśnie wtedy fotki ponętnej Polki kibicującej w seksownych stylizacjach obiegły nie tylko polskie, ale i zagraniczne portale. Od czasu tych słynnych publikacji Natalia Siwiec jest jedną z najchętniej opisywanych i fotografowanych polskich gwiazd.

ZOBACZ: NATALIA SIWIEC Jest w ciąży i urodzi… Znamy płeć i imię, jakie wybrała dla swojego dziecka!

Natalia szybko wykorzystała swoje pięć minut i od razu zaczęła brać udział w wielu sesja zdjęciowych i kampaniach reklamowych. Natalia ma też za sobą debiut aktorski na deskach trójmiejskiego teatru, występy w programie "Taniec z Gwiazdami" i kilku teledyskach. Natalia wystąpiła tez w filmach „Wkręceni 2” oraz „Królowa Bezdomna”.

Media interesują się nie tylko jej życiem zawodowym, lecz także prywatnym. Siwiec znalazła szczęście u boku obecnego partnera, Mariusza Raduszewskiego, z którym spodziewa się swojego pierwszego dziecka, co ogłosiła podczas tegorocznej gali Gwiazdy Plejady. I choć cała Polska zachwiała się wówczas jej ciążową suknią z białego jedwabiu, to jednak modelka cały czas nie chce zdradzić, czy czeka na synka, czy na córeczkę.

Z okazji urodzin Natalii przygotowaliśmy GALERIĘ jej ciążowych stylizacji. Zobaczcie w niej, jak w stanie błogosławionym prezentuje się gwiazda-jubilatka ;-)

A samej Natalii życzymy bardzo udanych urodziny i szczęśliwego rozwiązania!