Natalia Siwiec ma w planach drugie dziecko. Celebrytka w sierpniu 2017 roku po raz pierwszy została mamą, ale wygląda na to, że razem z Mariuszem Raduszewskim powoli przymierza się już do powiększenia swojej rodziny. Mała Mia jest co prawda niezwykle grzecznym dzieckiem, ale 34-letnia celebrytka i tak ma pewne obawy przed zajściem w kolejną ciążę. Z jakiego powodu? Natalia Siwiec boi, że mogą sobie z mężem zwyczajnie nie dać rady z opieką nad drugim dzieckiem, jeśli nie będzie ono tak spokojne jak ich córka. Gwiazda podzieliła się tymi obawami z dziennikarką TVN.

- Jak Bóg da. Trzeba jeszcze troszeczkę poprosić tego Boga. Zobaczymy. Myślimy o tym. Myślimy. Słuchaj, jesteś jedynym przykładem na to, że masz dwójkę dzieci i dwoje było spokojnych. Mia nas trochę rozleniwiła, jest taka spokojna, jest bardzo fajnym dzieckiem. Jak drugie będzie czortem to chyba nie ogarniemy już - powiedziała w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.

Natalia Siwiec myśli o drugim dziecku

Natalia Siwiec boi się, że jej drugie dziecko będzie sprawiało o wiele więcej kłopotów niż spokojna Mia. Modelka pociesza się jednak jednym mądrym cytatem zasłyszanym od kolegi z show-biznesu, Michała Koterskiego, który w październiku 2017 roku po raz pierwszy został ojcem.

- Misiek Koterski to pięknie ujął: „Bóg Ci zsyła takie dziecko, jakie jesteś w stanie udźwignąć”. Nie wiem akurat czy to dobrze o nas świadczy, ale jest to niesamowity tekst - wyznała w wywiadzie.

Jeśli więc Natalia Siwiec wierzy w prawdziwość tego powiedzenia, to możliwe, że przestanie się bać, że wychowywanie kolejnego dziecka jest ponad jej i męża siły i jednak postara się znów zajść w ciążę. Zdjęcia gwiazdy, również z córką Mią, możecie obejrzeć w GALERII >>

ZOBACZ: NATALIA SIWIEC pokazała jak karmi piersią córkę na egzotycznych wakacjach [ZDJĘCIA]