W czwartek, 30 sierpnia, w warszawskim kinie Luna odbyła się premiera filmu "Komisarz Blond", na której pojawiły się gwiazdy i celebryci. Na pokazie filmowym nie mogło zabraknąć Natalii Siwiec, która wciąż nie znika z pierwszych stron gazet oraz portali internetowych.

Co ciekawe, tym razem modelka nie przybyła na imprezę sama - towarzyszył jej mąż. Jakiś czas temu Miss Euro przyznała w rozmowie z TVN, że ze swoim ukochanym, z którym jest już 7 lat, wzięła ślub podczas podróży po Las Vegas. - Jestem panią żoną, chociaż ślub był w Las Vegas. To jest sprawa sprzed dwóch miesięcy, ale chcemy zrobić jeszcze taki normalny ślub dla przyjaciół, dla rodziny tutaj w Polsce. Był ślub, ale nie jesteśmy takim prawnym małżeństwem. Wszystko było bardzo skromnie i normalnie bez żadnych wariacji (...) Zawsze chciałam przeżyć taką intymną chwilę, w bardzo skromnym gronie - powiedziała wtedy Natalia.

Na razie modelka nie zdradza, kiedy odbędzie się jej prawdziwy ślub z ukochanym, ale trzeba przyznać, że oboje wyglądają na bardzo zakochanych. Partner Natalii nie odstępował jej na krok i wygląda na to, że wcale nie peszył go błysk fleszy. Sama Miss Euro jak zwykle chętnie pozowała do zdjęć, prezentując swoją elegancką i prostą sukienkę, zakończoną falbanką. Natalia Siwiec prezentowała się naprawdę świetnie!