Natalia Siwiec swoim udziałem w reklamowym projekcie dla firmy Carinii wywołała z jednej strony zachwyty większości męskiej części jej followersów, z drugiej zaś - spore oburzenie wśród internatów, którym epatowanie nagością w kontekście reklamy butów niespecjalnie przypadło do gustu. Na jednym ze zdjęć 34-letnia Natalia Siwiec zapozowała bowiem w wysokich, czerwonych kozakach i… niczym więcej! Tak skąpe „odzienie” modelki od razu zostało skrytykowane przez internautów w komentarzach pod jej zdjęciem. Co pisali followersi fotomodelki?

 „Rzadko coś komentuje, ale też uważam, że reklama dziwna, żeby nago reklamować buty. Trochę to niesmaczne, żeby do butów nagością namawiać”

„Szczerze, to przesada z tą nagością”

„A czemu to musi być na golasa? Nie ma innych metod reklamy?”

„Uwielbiam Natalkę, ale to zdjęcie jest tak beznadziejne, że aż trudno mi uwierzyć, że ktoś to dodał.. ale chyba zadziałało bo zwróciło uwagę i ludzie wiedzą, że powstała taka kolekcja.”

Co więcej, spokojnie z reguły Natalii Siwiec najwyraźniej puściły tym razem nerwy i odpowiedziała na zaczepkę jednej z internautek:

„Bałaś się, że jakbyś nie była nago, to by nikt uwagi nie zwrócił?”  – zapytała użytkowniczka sieci.

„Tak bardzo się bałam, właściwie nadal się boję….” – odpisała kąśliwie Siwiec.

Jak się mogliśmy spodziewać, ta sprawa miała swoją kontynuację w kolejnych komentarzach:

„Widzisz. Miejmy nadzieję, że to zadziała!” - skomentowała wypowiedź internautka.

„Pomodlę się jeszcze. Na wszelki wypadek” - podsumowała rozmowę Natalia Siwiec.

No cóż, wygląda na to, że Natalia Siwiec po raz kolejny osiągnęła swój cel i o jej kolejnej kampanii znów huczy cały Internet!

A Wam jak się podobają zdjęcia Natalia Siwiec w kampanii Carinii? Nie uważacie, że trochę jednak przesadziła z nagością…?

Wszystkie zdjęcia z kampanii kolekcji Carinii by Natalia Siwiec znajdziecie w naszej GALERII ;-)