Natalia Siwiec pojawiła się nagle i od razu wywołała sporo zamieszania. Jak głosi legenda, została niechcący sfotografowana podczas jednego z meczów na Euro 2012 i z miejsca okrzyknięto ją Miss Euro. Podobno rzeczywistość wyglądała trochę inaczej - Siwiec miała już doświadczenie jako fotomodelka, świetną figurę oraz bardzo chciała zrobić karierę, a zdjęcie, jakie obiegło media, wcale nie było takie przypadkowe. Dziś to, jak Natalia Siwiec dostała się do show-biznesu, zdaje się jednak nie mieć większego znaczenia. Ważny jest za to fakt, że od pięciu lat jest częścią grona rodzimych celebrytów i już nikt nie traktuje jej z lekceważeniem. Ale na początku właśnie tak było!

Dziś media obiegła wiadomość - Natalia Siwiec jest w ciąży! Modelka podobno jest już w piątym miesiącu ciąży. Przypomnijmy, że ojcem jej dziecka jest jej mąż, Mariusz Raduszewski. Wczorajszego wieczoru Natalia Siwiec zaprezentowała swój ciążowy brzuszek w pełnej okazałości - biała suknia od Marlu perfekcyjnie podkreślała jej ciążowe krągłości. 

ZOBACZ: NATALIA SIWIEC jest w ciąży! Który to już miesiąc? 

Kim jest Siwiec? Jaka Siwiec? Siwiec nie jest gwiazdą! Nie jest modelką! Siwiec ma po prostu duży biust i nic więcej! - mawiano na początku, gdy Natalia Siwiec stawiała pierwsze kroki w show-biznesie. Podobno nie chciano zapraszać jej na eventy, a projektanci mody nie chcieli z nią współpracować. Natomiast inne gwiazdy w ogóle nie brały jej poważnie. Oliwy do ognia dolała bardzo odważna naga sesja Natalii, jaka pojawiła się w "Playboyu". Niechęć branży wobec nowej celebrytki wzrastała. Do czasu.

Nagle Natalia Siwiec zaczęła pojawiać się publicznie w ubraniach Roberta Kupisza. Kupisz wyznał, że jest jego stałą klientką, a projektów nie wypożycza, tylko zawsze kupuje. Potem okazało się, że równie często Natalia Siwiec odwiedza butik Bizuu, należący do sióstr Blanki Jordan i Zuzanny Wachowiak. Niedługo potem Siwiec zaczęła bywać na pokazach, a następnie zasiadać w pierwszym rzędzie. Pod koniec 2012 roku można było dostrzec ją u Macieja Zienia, mniej więcej pół roku później oglądała wraz z mężem, Mariuszem Raduszewskim, z pierwszego rzędu pokaz Roberta Kupisza, we wrześniu przyglądała się nowej kolekcji Bizuu, a począwszy od 2014 roku nie brakuje jej na żadnym pokazie mody. Nawet awangardowe marki, jak choćby MMC Studio Design, chętnie współpracują z Siwiec. Co korzystnie odbija się na jej stylu.

Kiedyś Natalia Siwiec nosiła tylko spódniczki mini, skąpe szorty oraz sukienki, które podkreślały jej pośladki i obfity biust. Nadużywała także solarium oraz miała skłonność do zbyt mocnego makijażu. Dziś Siwiec jest skromniejsza, wybiera najlepsze polskie i światowe marki, współpracuje ze stylistami. Jej wizerunek nie jest już wulgarny, choć czasem Siwiec lubi jeszcze ubrać się "na bogato". Ale zdarza się jej to coraz rzadziej.

Jak sądzicie, czy Natalii Siwiec udało się już osiągnąć poziom Małgorzaty Kożuchowskiej, Joanny Horordyńskiej czy Małgorzaty Sochy? Naszym zdaniem jest naprawdę nieźle! Jak wyglądała jej droga od dziewczyny z piłkarskich trybun do sexy mamy? Zobaczcie w naszej galerii! 

ZOBACZ TAKŻE: Tak Natalia Siwiec kibicowała Polakom podczas Euro 2016 we Francji