Natalia Siwiec pierwszy raz po porodzie na czerwonym dywanie! Gwiazda zaledwie dwa miesiące temu została po raz pierwszy mamą, a już wróciła na salony z niemal idealną sylwetką! Siwiec pod koniec sierpnia urodziła swoje pierwsze dziecko - córeczkę o egzotycznym imieniu Mia. Wokół ciąży gwiazdy nie brakowało emocji i plotek, które głównie wywoływał fakt, że Natalia Siwiec unikała pokazywania ciążowego brzuszka, a w ciążowej stylizacja pojawiła się publicznie zaledwie raz! Oliwy do ognia dolała również publikując już dwa tygodnie po porodzie na Instagramie zdjęcia, na których zachwyciła figurą. Teraz znów może stać się obiektem plotek i powszechnej zazdrości, bowiem podczas swojego "pociążowego" debiutu na czerwonym dywanie wyglądała olśniewająco!

Natalia Siwiec pierwszy raz po porodzie na czerwonym dywanie!

Natalia Siwiec na czwartkowej imprezie magazynu Party, pojawiła się w kreacji marki Marlu. Jej stylizacja utrzymana była w kontrastowych kolorach czerwieni i różu - połączeniu bardzo modnym w tym sezonie. Do bardzo ciekawej w formie sukienki, Natalia Siwiec dobrała niemniej oryginalne dodatki. Gwiazda postawiła na czerwoną kopertówkę w kształcie ust oraz lakierowane szpilki z wymyślną kokardą. Włosy ułożone w romantyczne fale i delikatny makijaż z brązowym smokey-eye świetnie dopełniał stylizację. Tym samym Natalia Siwiec była jedną z najlepiej ubranych gwiazd na imprezie. 

Natalia Siwiec zaprezentowała również idealną figurę po ciąży! Dzięki sukience z fantazyjnymi drapowaniami w talii, gwiazda ukryła ewentualne niedoskonałości, a duży dekolt i głębokie rozcięcie podkreśliło jej biust oraz długie, szczupłe nogi. 

Zobaczcie w naszej GALERII seksowną stylizację Natalii Siwiec --->