Natalia Siwiec wzięła właśnie udział w niezwykle sensualnej sesji odważnej bielizny. Top-modelka i Miss Euro 2012 pokazała przy okazji tej sesji, jak wygląda jej brzuch zaledwie miesiąc po porodzie! No cóż, musimy przyznać, że jest on na tyle płaski, że można sobie pomyśleć, że Natalia nigdy nie była w ciąży! Na brzuchu modelki nie widać bowiem żadnych rozstępów ani tłuszczu, który standardowo utrzymuje się w tych okolicach w okresie połogu. Jak to się stało, że Natalia uniknęła takich konsekwencji po porodzie? To kwestia intensywnych ćwiczeń, do jakich zmusiła się od razu po rowziązaniu, czy raczej specjalnie zbilansowanej diety?

WOW! MUSISZ TO ZOBACZYĆ: NATALIA SIWIEC nosi pieluchy córki w torebce za... 9 tysięcy złotych! Przesada?

Natalia Siwiec miesiąc po porodzie

A może sesja dla projektantki Ewy Bien będzie dla niektórych ostatecznym dowodem na to, że Natalia Siwiec nie była jednak w ciąży, a dziecko urodziła za nią surogatka?! Pamiętacie, jak zarzuty na ten temat modelka odpierała w programie „Dzień dobry TVN”?

ZOBACZ: NATALIA SIWIEC pokazała słodkie zdjęcie z córką. Wszyscy fani piszą o jednym!

Jak Wam się podoba Natalia Siwiec w gorącej sesji marki Ewa Bien? Myślicie, że praca przy takiej sesji przystoi świeżo upieczonej mamie? Jak gwiazda w niej wypadła? Zobaczcie w naszej GALERII ;-)