Natalia Siwiec już wróciła do swoich ulubionych aktywności zawodowych, czyli pozowania na ściankach. Miała ku temu zresztą wystarczającą okazję. Top-modelka pojawiła się w środę na imprezie producenta wózków dziecięcych w Berlinie. W pięknym showroomie Secret Garden w samym sercu stolicy Niemiec Natalia Siwiec miała okazję podziwiać pokaz wózków dla dzieci. Podczas wydarzenia modelka pochwaliła się szczupłą figurą, którą podkreśliła jej krótka sukienka kopertowa Verla w biało-czarne pasy. Uwagę w stylizacji modelki zwracały także szpilki marki Oscar Tyie oraz czarna, atłasowa, pikowana torebka Gucci.

Patrząc na Natalię aż trudno uwierzyć, że modelka dopiero co urodziła córeczkę! Czy to możliwe, aby do swojej idealniej sylwetki wróciła już po dwóch tygodniach od porodu? W tej kwestii Siwiec jest niewątpliwą rekordzistką. Nawet królowa fitnessu, Ania Lewandowska zaczęła się chwalić swoimi „szczupłymi zdjęciami” dopiero w miesiąc po urodzeniu Klary...

ZOBACZ: NATALIA SIWIEC nosi pieluchy córki w torebce za... 9 tysięcy złotych! Przesada?

Ciekawe, na czym polega zatem sekret Natalii Siwiec, która w zaledwie dwa tygodnie od porodu znów może się pochwalić idealną sylwetką. Myślicie, że to kwestia specjalnej diety, czy może jednak zestawu ćwiczeń dla młodych mam, które podpatrzyła właśnie u Ani Lewandowskiej…? Bardzo byśmy chcieli poznać sekret tej świeżo upieczonej mamy ;-)

Jak Wam się podoba sukienka, którą na wizytę w Berlinie wybrała dla siebie Natalia Siwiec? Gustowna?