Natalia Siwiec dopiero teraz pokazała zdjęcia z okresu ciąży z córką Mią, na których widać jej ciążowy brzuszek. Modelka zaraz po urodzeniu córeczki nie miała spokojnego czasu ani dobrej prasy. W mediach pojawiły się bowiem spekulacje na temat tego  że Miss Euro 2012 wcale nie była w ciąży, a jej córeczka pojawiła się na świecie dzięki… surogatce! Na dowód tej teorii przytaczano jej zdjęcia z Instagramu, na których zakrywała swój brzusz oraz fakt, że Siwiec długo nie pokazywała się publicznie z krągłościami. Teraz modelka zamknęła jednak usta wszystkim, którzy rozsiewali takie plotki. Z okazji 1. urodzin swojej córeczki Mii pokazała bowiem niepublikowane do tej pory zdjęcia, na których w pełni widać jej ciążowy, okrągły brzuch! Jak na nich wygląda?

Natalia Siwiec po raz pierwszy pokazała ciążowy brzuszek

Natalia Siwiec z okazji urodzin swojej córeczki pokazała w końcu, jak wyglądała z gołym ciążowym brzuszkiem. Swoje piękne zdjęcia modelka oparzyła też adekwatnym komentarzem:

- Dokładnie rok temu wyszłaś z tego brzuszka po to by nadać sens  Najpiękniejszy rok naszego życia za nami, a to dopiero początek ... Kochamy cię Bibiśku -życzymy zdrowia ,odwagi i tego byś zawsze była dobrym i szczęśliwym człowiekiem - napisała Natalia Siwiec na Instagramie i Facebooku.

Jak Natalia Siwiec wyglądała ze swoim ciążowym brzuszkiem? I jak świętowała 1. urodziny swojej córeczki? Zajrzyjcie do naszej GALERII i przekonajcie się sami ;-)