Natalia Siwiec w trakcie ciąży niemal zupełnie zniknęła z salonów, nie pokazała się na żadnej okładce, a na Instagramie dodawała zdjęcia, na których nie było widać jej ciążowego brzuszka. Wszystkie te zachowania gwiazdy spowodowały, że jej followersi i czytelnicy portali plotkarskich zaczęli węszyć spisek. W komentarzach pod informacjami o Siwiec zaroiło się od sugestii, że Natalia jedynie udaje ciążę, a dziecko urodzi za nią wynajęta surogatka! Natalia poza jednym małym wyjątkiem długo nie komentowała tych doniesień. Aż do teraz...

ZOBACZ: NATALIA SIWIEC pokazała słodkie zdjęcie z córką. Wszyscy fani piszą o jednym!

Natalia Siwiec o surogatce

Natalia Siwiec pojawiła się w środę wieczorem na TVN Style w programie Magdy Mołek "W roli głównej", gdzie w końcu odniosła się do spekulacji na temat domniemanej surogatki. Co powiedziała?

"Te komentarze wynikały z tego że ja nie afiszowałam się z tą ciążą. Każdy myślał, że będę sobie na niej robiła PR! Wiadomo, że to mogłoby mi przynieść dużo fajnych rzeczy, ale powiedziałam sobie: 'PR na córce? Nie będę tego robiła!'. Jakoś tak mi się w ciąży pozmieniało, no i potem, że skoro brzucha nie pokazuję, to na pewno była ta surogatka!"

Natalia Siwiec o swojej ciąży

Modelka pochwaliła się też przy okazji też jej ciąża przebiegała bez najmniejszych zakłóceń, a jej brzuch był tak płaski, bo... córeczka Mia, którą urodziła, jest póki co bardzo malutka:

"Przytyłam właściwie tylko tyle, ile jest wskazane, czyli jakieś 11 kilogramów. Mia jest małym dzieckiem, to było widać. Jak stałam przodem, nawet już tuż przed porodem, to tego brzucha nie było widać. Jak stanęłam bokiem, to rzeczywiście był. Ale od przodu nie było nie było tego brzucha w ogóle widać, więc łatwo było mi go maskować."

CZYTAJ TEŻ: NATALIA SIWIEC nosi pieluchy córki w torebce za... 9 tysięcy złotych! Przesada?

Natalia Siwiec już planuje kolejne dziecko?

Na koniec wywiadu Miss Euro 2012 dodała, że ciąża tak jej się spodobał, że właściwie już mogłaby zajść w kolejną ciążę. Ciekawe tylko, czy tym razem Natalia Siwiec też zdecyduje się na tak konsekwentne nieafiszowanie się ze swoim ciążowym brzuszkiem…