Przyszła mama Natalia Siwiec wyprawiła w czwartek wieczorem baby shower, na którym nie zabrakło jej koleżanek blisko związanych z show-biznesem. Na bezalkoholowe party Natalii przybyły m.in. Zosia Ślotała, makijażystka gwiazd Magda Pieczonka oraz obecna dziewczyna Rafała Brzozowskiego. I choć faktycznie sama Natalia Siwiec nie pokazała tym razem zdjęć z imprezy, to jednak jej koleżanki i ukochany Mariusz Raduszewski nie mogli się powtrzymać i w sieci pojawiło się całkiem sporo relacji z tego wydarzenia! Co na nich zobaczyliśmy?

ZOBACZ: NATALIA SIWIEC kończy 34 lata! Zobacz wszystkie ciążowe stylizacje gwiazdy [DUŻO ZDJĘĆ]

Jak się okazuje, głównym elementem przyjęcia było garden party, które odbyło się w ogrodach eleganckiej restauracji Endorfina Foksal. Przed imprezą koleżanki Natalii Siwiec mogły się uczesać u specjalnie zamówionego na tę okazję fryzjera. Sama Natalia wystąpiła w białej tunice z głębokim dekoltem. Jak widać, biel to ulubiony ciążowy kolor modelki!

Przy okazji baby shower Siwiec jej partner zdradził też płeć dziecka, na które czekają. Mariusz Raduszewski zamieścił w sieci sporo zdjęć i filmików, z których wynika, że na imprezie królowały dodatki w różowym kolorze, co może oznaczać tylko jedno. Natalia już wkrótce urodzi... dziewczynkę! Serdecznie gratulujemy!

Zobaczcie, jak koleżanki i partner Natalii bawili się na jej baby shower! Zdjęcia z tej imprezy znajdziecie w naszej GALERII ;-)