W sobotę, 21 lipca, w Kołobrzegu na gali rozdania nagród Eska Music Awards 2012 pojawiła się cała plejada gwiazd i artystów. Wśród nich nie zabrakło Natalii Siwiec, czyli Miss Euro 2012, która coraz śmielej podbija polski show-biznes. Jednak modelka nie pojawiła się na EMA 2012 wyłącznie w celach promocyjnych, ale miała ważne zadanie do wykonania - wręczyła jedną z nagród.

Natalia pojawiła się na scenie w olśniewającej długiej asymetrycznej białej sukni. Tym razem modelka nie odsłoniła swoich ponętnych kształtów. Jej fani nie mogli więc podziwiać ani długich nóg, ani kształtnych piersi. Do swojej kreacji Natalia dobrała metalowo-beżowy pasek, który podkreślał jej szczupłą talię, pomarańczową kopertówkę oraz buty na koturnach w tym samym kolorze. W takiej kreacji Natalia wręczyła nagrodę w kategorii Artysta Roku, którą odebrał Robert M.

Nie da się ukryć, że Natalia wyglądała jak hollywoodzka gwiazda. Piękna suknia kontrastowała z opalenizną modelki, a ona sama prezentowała się niezwykle elegancko i kobieco.