Na wczorajszy pokaz duetu Paprocki & Brzozowski przybyła plejada większych i mniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Wśród tych najchętniej fotografowanych, znalazła się z pewnością Natalia Siwiec. Celebrytka, która już od półtora roku z niezwykłą konsekwencją podbija stołeczne salony, z pewnością wie, jak zwrócić na siebie uwagę.

Siwiec pojawiła się bowiem na pokazie w nowej fryzurze. "Miss Euro 2012" nosi swykle swoje włosy uczesane w opadające swobodnie na ramiona fale albo upięte w misterne koki, jednak tym razem Natalia postawiła na... perukę!

Niedawno Natalia Siwiec zdradziła, że sekretem jej bujnych loków są doczepiane włosy, które sprawiają jej nie lada problem (ZOBACZ TEŻ: Natalia Siwiec - Zdradziła sekret swojej fryzury), może więc to właśnie dlatego tym razem celebrytka postawiła na prostszy sposób na zmianę wizerunku. Modelka wybrała krótką perukę a la bob z grzywką, jednak zdecydowała się na włosy w podobnym odcieniu do swoich, co mogło potęgować wrażenie, że Siwiec naprawdę się obcięła.

Jak się Wam podoba w takim wydaniu?

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Natalia Siwiec - Rapuje o swoim wizerunku