Natalia Siwiec spełniła swoje największe marzenie. Zagrała w filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" w reżyserii Macieja Kawulskiego, twórcy "Underdog", który na ekranach polskich kin pojawi się w styczniu 2020 roku. Chociaż Siwiec miała już na swoim koncie epizody w kilku produkcjach oraz występy na deskach teatralnych, to dopiero rola w tym filmie była dla niej istotnym wyzwaniem aktorskim. Jak możemy wywnioskować ze zwiastuna, modelka wcieli się w rolę Wioli - dziewczyny jednego z członków bezwzględnej grupy przestępczej. Co ciekawe, na ekranie zobaczymy też inną znaną Natalię - wokalistkę, Natalię Szroeder.

Natalia Siwiec w filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa"

Siwiec o najnowszej produkcji ze swoim udziałem poinformowała na Instagramie:

"Moi kochani w tym roku spełniło się moje największe marzenie! Zagrałam w filmie „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” z samymi świetnymi aktorami. Granie Wioli było dla mnie ogromnym wyzwaniem i do dziś nie mogę w to uwierzyć" - napisała.

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" to oparta na faktach historia polskich mafiosów, którzy stworzyli bezkompromisową grupą przestępczą. Film opowiada nie tylko o pragnieniu posiadania władzy, pieniędzy i bycia ponad prawem, ale również o przyjaźni i miłości w świecie pełnym przemocy. Utworem promującym produkcję jest utwór "Ołów" Muńka Staszczyka.

Zwiastun filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" obejrzycie poniżej: