Sylwii Majdan to pochodząca z Trójmiasta projektantka, która od lat jest jedną z propagatorek kobiecego minimalizmu w najlepszym tego słowa wydaniu. Projektanta stawia na uniwersalne, ponadczasowe formy, a do kampanii wizerunkowych swojej marki zaprasza znane modelki lub gwiazdy. Tym razem była żona Radosława Majdana do współpracy przy promowaniu swojej jesiennej kolekcji zaprosiła Natalię Siwiec. Nie musiała jej zapewne długo przekonywać do udziału w projekcie. Miss Euro 2012 w końcu nieraz była widywana już w ubraniach od Sylwii Majdan.

ZOBACZ: WOLSZCZAK, SIWIEC, MARGARET - to on odpowiada za ich stylizacje [ZDJĘCIA]

Natalia Siwiec w odczuciu projektantki idealnie wpisuje się w symbol kobiety zmysłowej, delikatnej, ale i silnej oraz pewnej siebie. Co na temat współpracy z gwiazdą zdradziła nam Sylwia Majdan?

„Znam się z Natalią od kilku lat, obserwuję ją okiem projektanta, ale i koleżanki. Widzę, jak się zmienia, jak dojrzewają w niej pewne emocje, na które choćby z racji wieku i doświadczenia wcześniej nie było miejsca. Dziś Natalia to nie tylko piękna dziewczyna, co fajna, pewna siebie kobieta, której nie musiałam szukać w czasie powstawania zdjęć, bowiem, ona po prostu tam była. Natalia to połączenie naturalnej kobiecej dojrzałości z młodzieńczą nonszalancką. To nie tylko widać na zdjęciach, ale wręcz czuć.”

W czym przyszło tym razem Natalii pozować do zdjęć? W jesiennej kolekcji Sylwii Majdan znalazły się projekty sportowe: seria MBM, bomberki czy seksowne kombinezony. Nie zabrakło nawiązań do lat 60-tych oraz powrotów do klasyki w postaci spódnic do połowy łydki czy bardzo kobiecych tunik. Najnowsza kolekcja Sylwii Majdan na jesień/zimę 2016 to propozycja dla mocnych, niezależnych i charakternych kobiet, dokładnie takich jak Natalia Siwiec! Wybór jej na twarz kolekcji wydał się być zatem oczywisty.

POLECAMY: NATALIA SIWIEC zagra główną rolę w teatrze. Znamy szczegóły!

Ciekawe tylko, co na taki krok Sylwii Majdan powiedzą pozostałe partnerki Radka Majdana: była – Doda i obecna – Małgorzata Rozenek. Myślicie, że zdecydują się na zakup ubrań z kolekcji pierwszej żony piłkarza?