Natalia Siwiec stała się gwiazdą dzięki Euro 2012. Wypatrzona na trybunach Stadionu Narodowego w Warszawie błyskawicznie podbiła polski show-biznes. Mogłoby się wydawać, że sława Natalii Siwiec będzie trwała przysłowiowe 5 minut, ale nic bardziej mylnego. Do tej pory celebrytka budzi ogromne emocje i wygląda na to, że znalazła prosty przepis na sukces.

Jaki? O tym Natalia Siwiec opowie podczas 12. edycji konferencji Social Media Day Poland. Celebrytka jest jednym z zaproszonych gości i wyjawi, w jaki sposób stać się sławnym. Dlaczego to właśnie Natalia Siwiec znalazła się w gronie zaproszonych gości? Wyjaśnił to Szymon Sikorski, pomysłodawca konferencji, w rozmowie z portalem Gazeta.pl.

- O popularności marzy każdy, a teraz media społecznościowe i internet znacznie ułatwiają jej osiągnięcie. Dlatego zaprosiliśmy ludzi, którzy wykorzystując te narzędzia w sposób mniej lub bardziej kontrowersyjny, potrafili stać się popularni. To osoby, które zdobyły w sieci setki tysięcy odsłon, a ich profile facebookowe czy twitterowe obserwują tysiące ludzi - powiedział Sikorski.

Na konferencję z udziałem Natalii może przyjść każdy, kto chce poznać sekrety jej sławy. Social Media Day Poland odbędzie się we Wrocławiu w czwartek, 28 listopada, o godz. 17:30 Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWr. Co ciekawe, konferencję będzie można też zobaczyć w internecie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Natalia Siwiec w nowej fryzurze na pokazie mody