Natalia Siwiec bardzo poważnie podchodzi do swojej kariery aktorskiej. Celebrytka ma już na koncie epizodyczne role w serialach, a latem zaliczyła nawet debiut na teatralnych deskach.

Okazuje się jednak, że było coś, co przeszkadzało jej w pełnym rozwinięciu skrzydeł, a mianowicie... "wulgarny i mało naturalny wygląd"!

Jak donosi bowiem "Fakt", Siwiec niedawno zdecydowała się na kolejną korekcję biustu! Tym razem modelka postanowiła zmniejszyć implanty piersi, aby nadać im bardziej naturalny wygląd!

Celebrytka liczy, że ta zmiana pozwoli jej być traktowaną bardziej poważnie przez reżyserów i producentów filmowych.

– Natalia od jakiegoś czasu próbuje sił w aktorstwie. To dlatego chce wyglądać bardziej naturalnie. Stawia na kobiecość, nie chce być już wulgarna – zdradziła w rozmowie z tabloidem osoba z otoczenia Natalii Siwiec.

Jak skrupulatnie podliczyli dziennikarze gazety, taka procedura mogła kosztować gwiazdkę nawet 12 tysięcy złotych. Siwiec zdecydowała się na zabieg w jednej z prywatnych klinik w Szczecinie, a lekarze umiejscowili jej nowe, mniejsze i bardziej krągłe, implanty pod mięśniem, dzięki czemu biust "Miss Euro 2012" będzie wyglądał naturalniej, a przestrzeń między piersiami zmniejszy się.

To już ponoć trzecia korekta biustu, na jaką zdecydowała się Natalia Siwiec w przeciągu ostatnich czterech lat.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Natalia Siwiec - Jak zarabia pieniądze?