Natalia Szroeder i Quebonafide zamieszkali razem?! Młoda wokalistka rzadko dzieli się z fanami szczegółami dotyczącymi jej życia prywatnego, zdecydowanie bardziej woli być kojarzona ze swoich nowych piosenek, niż romansów. Tym razem, o domniemanym związku Natalii Szroeder i Quebonafide, w mediach od kilku miesięcy aż huczy. Największe kontrowersje budzi fakt, że wizerunki tej dwójki mocno ze sobą kontrastują - Szroeder uchodzi za "grzeczną dziewczynę", a Quebo ze swoim wizerunkiem, ma opinię "niepokornego rapera". Plotki na temat ich związku zaczęły się od zdjęcia, które dodał na Instagram brat Natalii - to wtedy po raz pierwszy zobaczyliśmy parę razem. Potem były zdjęcia zrobione przez paparazzich, na których widzieliśmy Natalię i Quebonafide "na randkach", a ostatnio wokalistka sama pochwaliła się miłym gestem, na który zdecydował się Quebo. Szroeder pokazała na Instagramie, jak raper wręcza jej kwiaty. Teraz, Fakt donosi, że Natalia Szroeder i Quebonafide zamieszkali razem!

Natalia Szroeder zamieszkała z Quebonafide?

"Dotychczas Natalia dzieliła mieszkanie z bratem, co powodowało wiele niezręcznych sytuacji. Wolała więc spędzać czas w luksusowym mieszkaniu swojego chłopaka, gdzie czuła się dużo swobodniej. W końcu Quebo zaproponował jej, by się do niego wprowadziła – twierdzi informator Faktu.

Natalia Szroeder podobno długo nie zastanawiała się nad przeprowadzką do Quebonfide i wcale nie żałuje swojej decyzji. Kontrowersyjny raper robi wszystko, aby wokalistka czuła się w jego mieszkaniu komfortowo.

"Z okazji przeprowadzki Natalii kupił nowe doniczki i zasadził piękne kwiaty na balkonie, bo on uwielbia rośliny. Gdy tylko ma też okazję, gotuje dla niej posiłki".

Kibicujecie tej parze? Myślicie, że Natalia Szroeder i Quebonafide naprawdę zdecydowali się zamieszkać razem? 

Zobaczcie zdjęcia Natalii Szroeder i Quebonafide w GALERII --->