Natalia Szroeder skończyła właśnie 26 lat. Swoje urodziny postanowiła uczcić w szczególny sposób. Dokładnie 20 kwietnia we wszystkich serwisach z muzyką pojawił się jej duet z jednym z aktualnie najgorętszych nazwisk polskiej sceny muzycznej, Ralphem Kaminskim. Zobacz oficjalny teledysk do pięknej ballady "Przypływy" i sprawdź, co wykonawcy opowiedzieli o tym wyjątkowym utworze.

Natalia Szroeder i Ralph Kaminski o swoim wspólnym utworze

Natalia Szroeder zdradziła, że duży udział w procesie powstaniu singla "Przypływy" miał jej... ojciec. Przypomnijmy, że Jaromir Szroeder, bo tak nazywa się tata piosenkarki, jest założycielem teatru Dialogus, w którym artystka występowała, gdy miała 10 lat.

Pewnego późnowiosennego wieczoru, w ubiegłym roku, napisaliśmy z Archie Shevskim melodię. Pamiętam, jacy byliśmy nią podekscytowani. Pełna emocji wysłałam tę roboczą wersję moim Rodzicom. Następnego dnia dostałam wiadomość od Taty - zakochał się w tej melodii równie mocno jak my i, natchniony dźwiękami, napisał wiersz. Ja dodałam ciut od siebie, odrobinę poprzestawiałam, by zgrywało się z melodią. I w ten sposób powstał tekst do "Przypływów" - tak Natalia opisała proces powstania utworu.

Wiedzieliśmy z Archim od pierwszych dźwięków piana, że ten utwór to duet. I od pierwszych dźwięków melodii, że muszę ten duet zaśpiewać z Ralphem. Zaszczytem i ogromnym szczęściem dla mnie jest Jego obecność w tej piosence - dodała.

Swojej ekscytacji z powodu tej muzycznej współpracy nie ukrywa także Ralph.

Ogromnie ucieszyłem się z zaproszenia Natalii. Jej głos jest jednym z moich ulubionych, a piosenka, którą napisała, jest przykładem idealnej ballady, którą zawsze chciałem zaśpiewać - stwierdził wokalista.

Oficjalny teledysk wyreżyserował Adam Romanowski. Klimatyczne ujęcia powstały w rodzinnych stronach Natalii - na Kaszubach, nad jeziorem Kłączno.

"Przypływy" to kolejna odsłona nadchodzącego, drugiego albumu Natalii Szroeder. Wcześniejsze to "Powinnam?" i "Połóż się tu".

Zobacz wideoklip do singla "Przypływy" już teraz poniżej.

SPRAWDŹ TEŻ: Daria Zawiałow o duecie z Dawidem Podsiadło, nowej płycie, fascynacji mangą i sytuacji w kraju [WYWIAD]