Natalia Szroeder na Polsat SuperHit Festiwal 2018 zaśpiewa swój przebój "Zamienię cię". W nowym wywiadzie 23-letnia wokalistka szczerze przyznaje, że ta piosenka jest jej bliska, bo pokazuje jej wrażliwą stronę i to, że bywa naiwna, a potem bardzo wszystko przeżywa. Młoda gwiazda dopiero od niedawna przyzwyczaja się też do zwiększonego zainteresowania mediów i fanów jej życiem prywatnym, głównie za sprawą plotek o jej romansie z raperem Quebonafide. Natalia Szroeder co prawda unika komentowania doniesień medialnych na swój temat, ale zdobyła się na szczere wyznanie o tym, czego oczekuje od swojego partnera.

- Dobroci. Podobno szuka się partnerów podobnych do naszych ojców. Też tak mam. (...) Byłam w związkach, które zabijała zazdrość, więc teraz na to uważam - wyznała w rozmowie z Anną Konieczyńską w najnowszym numerze magazynu "Gala".

Natalia Szroeder i Quebonafide nie są razem?

Natalia Szroeder zdradza, że w trudnych chwilach zawsze znajduje oparcie w rodzicach. "To właśnie oni są świadkami moich załamań emocjonalnych" - mówi bez ogródek. Wokalistka nie może jednak widzieć się z nimi tak często, jakby tego chciała - jej rodzinny dom jest bowiem na Kaszubach, a wykonawczyni hitu "Parasole" na co dzień mieszka w stolicy. Na kogo może tam liczyć?

- W Warszawie też mam na szczęście bliskich ludzi - od niedawna mieszkam z bratem, a moja najlepsza przyjaciółka jest moją sąsiadką - ujawnia Natalia Szroeder w "Gali".

Natalia Szroeder powie w końcu coś o Quebonafide, z którym od paru miesięcy nieustannie łączą ją wszystkie portale o gwiazdach. Czy w ogóle są razem? Jedno jest pewne - na razie nie zdecydowali się na mieszkanie pod jednym dachem. Cała wywiad z Natalią Szroeder znajdziecie w 10. numerze "Gali", który dostępny jest w sprzedaży od 21 maja do 3 czerwca.

Najnowsze zdjęcia Natalii Szroeder znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: QUEBONAFIDE o Natalii Szroeder na nowej płycie! Przez nią zerwał z Roksaną?