Natalia Szroeder i Quebonafide są teraz na ustach wszystkich i nie chodzi tu wyłącznie o ich najnowsze dokonania muzyczne. Niemal w tym samym czasie, w którym oboje opublikowali swoje nowe piosenki, w mediach zawrzało z powodu ich rzekomego romansu. Opublikowane przez portale plotkarskie zdjęcia Natalii Szroeder i Quebo na koncercie duetu Xxanaxxx w warszawskim klubie Stodoła z marszu zostały okrzyknięte przez fanów dowodem na to, że tych dwoje rzeczywiście jest razem. Co na to sami zainteresowani? Natalia Szroeder początkowo nie komentowała żadnych doniesień na temat swojego związku z Quebonafide, ale w końcu pękła. Na Instagramie 22-letniej wokalistki w czwartek pojawił się zabawny wpis odnoszący się do całej sytuacji.

ZOBACZ: NATALIA SZROEDER I QUEBONAFIDE na randce! Nie kryją się już z uczuciami?

Natalia Szroeder komentuje randkę z Quebonafide

Czy Natalia Szroeder i Quebonafide rzeczywiście są parą? Piosenkarka nie udzieliła na razie jednoznacznej odpowiedzi na to nurtujące wszystkich fanów pytanie. Zamiast tego, postanowiła nieco zażartować z całego zamieszania, a nawet zakpić z doniesień medialnych na temat jej i rapera. Na swoim Instagramie wstawiła serię pozowanych zdjęć ze znajomymi, które do złudzenia przypominają wykonane z ukrycia fotografie, które zamieścił m.in. serwis Pudelek. Co więcej, młoda gwiazda opatrzyła wszystko dość ironicznym podpisem:

TYLKO U NAS: Natalia Szroeder poszła na randkę, do ostatniej chwili nie mogła się zdecydować z kim pójść, wiec poszła ze wszystkimi. Uroczy? - napisała Natalia.

Natalia Szroeder do tej pory nie była celem paparazzi, a w mediach nie opisywano jej życia prywatnego. Myślicie, że żartowanie z plotek na swój temat to dobra taktyka? Zdjęcia Natalii i Quebo możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>