Natalia Szroeder nie ukrywa, że dotarcie do tego miejsca, w którym się obecnie znajduje, zajęło jej dziesięć długich lat. Bogata w doświadczenia artystka jest dziś dumna z siebie, pewna swoich artystycznych wyborów i otoczona ludźmi, którym może w pełni zaufać. Ostatni czas był dla niej niezwykle intensywny - tworzyła nowe utwory, nagrywała teledyski, brała udział w sesjach zdjęciowych, udzielała licznych wywiadów i przygotowywała się do wyczekiwanego powrotu na scenę.

Natalia Szroeder twarzą nowej kampanii Lenovo - Yoga Slim

Jakby tego było mało, piosenkarka został także nową ambasadorką marki Lenovo. Możecie być pewni, że to nie był przypadek. 26-latka jest nie tylko gwiazdą estrady i mediów społecznościowych, ale przede wszystkim ambitną, zwracającą uwagę na swoje potrzeby i podejmującą świadome decyzje kobietą.

Jestem podekscytowana współpracą z Lenovo. Ostatni okres jest dla mnie przełomowy i tym samym wymagający. Czy to pracując nad wydaniem płyty, przygotowaniem do koncertów czy poszukiwaniem nowych dźwięków i inspiracji, potrzebowałam wsparcia w postaci niezawodnego sprzętu, który mogę wszędzie ze sobą zabrać – czy to do studia, czy na formalne i mniej formalne spotkania - mówi Natalia Szroeder.

Marta Skibińska

Wiemy już, że gwiazdę w jej codziennej pracy wspiera ultramobilny laptop Lenovo Yoga Slim 7.

Laptop Lenovo Yoga Slim 7 idealnie wpasował się w moje potrzeby i stanowi nieocenioną pomoc w moim dynamicznym życiu - mówi Natalia Szroeder.

Model, na który ostatecznie zdecydowała się popularna artystka, wyróżnia się nie tylko stylowym designem (szalenie modna, łupkowa szarość i cienkie ramki), ale także świetnymi parametrami, które sprawiają, że sprzęt doskonale sprawdza się zarówno jako narzędzie codziennej pracy, jak i również "po godzinach" jako multimedialne centrum rozrywki.

Twórcy produktów Lenovo zdają sobie sprawę z tego, jak ważne dla osób pracujących w branży kreatywnej (i nie tylko) są doznania sensoryczne na najwyższym poziomie. Za doskonałą jakość treści wyświetlanych przy użyciu Yoga Slim 7 odpowiada więc ekran z matrycą Full HD, zoptymalizowany przy użyciu Dolby Vision™. Nie zapominajmy także o wrażeniach słuchowych - w tym przypadku mamy do czynienia z trójwymiarowym dźwiękiem z technologią Dolby Atmos®.

Nikt nie lubi dźwigać ciężkich bagaży, dlatego laptop Yoga Slim 7 został zaprojektowany w taki zręczny sposób, że finalnie waży niecałe 1,4 kg i nie sprawia dyskomfortu, nawet gdy trzymamy go na kolanach. A skoro jesteśmy już przy temacie praktyczności, to trzeba wiedzieć, że ten 14-calowy laptop w najszerszym miejscu mierzy niespełna 15 mm. Takie rozmiary sprawiają, że bez problemu zmieści się do damskiej torby, dzięki czemu idealnie nada się do mobilnej pracy, spotkaniach na mieście czy wyjazdach służbowych.

Dla osób, które tak jak Natalia Szroeder, spędzają dużo czasu poza domem, niezwykle ważna jest żywotność akumulatora w laptopie. Dobrze więc wiedzieć, że bateria zamieszczona standardowo w Yoga Slim 7 wystarczy na nawet 19 godzin działania.

Miłośników sprytnych rozwiązań powinien zainteresować fakt, że z pomocą funkcji Windows Hello użytkownik może zalogować się do systemu za pomocą biometrii, co jest wygodnym rozwiązaniem, szczególnie dla tych osób, którym zdarza się zapomnieć hasła. Z kolei zaoszczędzić czas w ciągu dnia pomagają tak pomysłowe funkcje, jak czujnik ruchu, który automatycznie nas wyloguje z systemu, kiedy odejdziemy od komputera czy optymalizacja baterii.

Warto dodać, że Yoga Slim 7 posiada również nowoczesną aplikację Lenovo Vantage do zarządzenia ustawieniami komputera. Z poziomu aplikacji możemy sprawić dostępne aktualizacje, wybrać dany tryb zasilania (np. oszczędzanie energii czy inteligentne chłodzenie), zmienić ustawienia prywatności lub dostosować profil dźwięku.