Natalia Szroeder została nową twarzą Telewizji Polsat. 24-letnia piosenkarka przyjęła propozycję poprowadzenia pierwszej polskiej edycji show o nazwie "The Four. Bitwa o sławę". Program pojawi się na antenie Polsatu w marcu i jest jedną z głównych rozrywkowych propozycji stacji we wiosennej ramówce. Poza piosenkarką w muzycznym show zobaczymy także Natalię Nykiel, Kubę Badacha i Igora Herbuta z zespołu LemON, którzy zasiądą w jury. Choć do oficjalnego startu show pozostało jeszcze parę tygodni, próby przed premierowym odcinkiem idą już pełną parą. Zapytana w rozmowie z Gala.pl o swojej obawy odnośnie udziału w show na pierwszym miejscu stawia swoje emocje.

- Będę stawiać przede wszystkim na to, by być prawdziwą. Boję się jednak chyba swoich emocji wobec uczestników, ponieważ sama bardzo zawsze przeżywam takie rzeczy jako widz. Gdy oglądam tego typu programy, to przejmuję się, irytuję się jak coś jest nie po mojej myśli i zawsze jest mi przykro jak ktoś odpada. Podejrzewam, że tutaj będę jeszcze bardziej współodczuwać emocje uczestników, bo będę z nimi wszystkimi w bezpośrednim kontakcie. I tego chyba się boje najbardziej. To w zasadzie nie jest strach, tylko taka obawa, czy zdołam to emocjonalnie udźwignąć - powiedziała.

Natalia Szroeder o prowadzeniu "The Four. Bitwa o sławę"

Natalia Szroeder nie ukrywa, że podjęcie się roli prowadzającej telewizyjnego show to dla niej nie tylko ogromne wyzwanie, ale także szansa na zdobycie nowych doświadczeń, które mogą się jej przydać w życiu.

Każde nowe doświadczenie mnie ekscytuje i staram się z niego chłonąć jak najbardziej rozsądnie. To jest ekstra przygoda, ale fajnie też coś z tego wynieść dla siebie na później i na tym się będę skupiać - zdradziła Gala.pl.

O tym, że Natalia Szroeder świetnie radzi sobie przed kamerą mogliśmy się przekonać już nie raz. Młoda wokalistka ma za sobą udział w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oraz "Tańcu z Gwiazdami", który wygrała występując w parze z Janem Klimentem. Ostatnio można ją było także oglądać w jej debiucie na wielkim ekranie w kinowym hicie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Szroeder wcieliła się tam w Magdę, żonę głównego bohatera. Autorka przeboju "Parasole" współprowadziła też m.in. Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie.

ZOBACZ TEŻ: Natalia Szroeder zdradza, jak powstał jej utwór z Quebonafide. Para nagra kolejny duet?