Jak wielką i ważną postacią był Zbigniew Wodecki i jak bardzo nieodżałowaną stratę stanowi jego nagła śmierć pokazała właśnie sytuacja z piątkowego koncertu Polsat SuperHit Festiwal. Wystarczyło kilka słów, by wszyscy z trudem opanowywali wzruszenie. Muzyka z rozrzewnieniem wspominała Natalia Szroeder:

„Dokładnie rok temu na tej scenie miałam ogromny zaszczyt wystąpić z jedną z największych gwiazd polskiej piosenki, prawdziwym mistrzem, genialnym muzykiem, ale przede wszystkim ciepłym człowiekiem, który zawsze dawał szansę młodym. Dziękuję za to, że mogłam się od Ciebie uczyć i dziękuję, za wspólne wykonanie piosenki "Z tobą chcę oglądać świat". Przez chwilę naprawdę oglądaliśmy ten świat wspólnie…”

ZOBACZ: MICHAŁ SZPAK WSPOMINA ZBIGNIEWA WODECKIEGO! „Posiadał niezwykłą energię. To była energia Słońca!” [WIDEO]

Zaraz po tym koncercie mieliśmy okazję porozmawiać z Natalią Szroeder. W wywiadzie, którego udzieliła portalowi Gala.pl Natalia zdradziła nam, jakim człowiekiem w jej oczach był Zbigniew Wodecki. Gwiazda w naszej rozmowie wspominała zeszłoroczny występ z Wodeckim, który dała właśnie na SuperHit Festiwal, wspólne kolędowanie oraz koncert sylwestrowy.

Natalia chwaliła nie tylko warsztat muzyczny Zbigniewa Wodeckiego, ale także jego charakter i poczucie humoru.

Zobaczcie nasze WIDEO, w którym Natalia Szroeder wspomina Zbigniew Wodeckiego. Łzy same cisną się do oczu…