Natalia Szroeder będzie reprezentowała Polskę na Eurowizji 2019? Niepotwierdzone doniesienia na temat potencjalnego udziału piosenkarki w Konkursie Piosenki Eurowizji w Tel Awiwie pojawiły się środę w niemal wszystkich portalach muzycznych i ogólnopolskich serwisach o gwiazdach. Wszystko za sprawą publikacji "Faktu", który powołując się na swojego informatora, zacytował treść korytarzowych plotek z Woronicza. Zgodnie z nimi, autorka hitów "Zamienię Cię" i "Parasole" miała rzekomo otrzymać wstępną propozycję występu w maju na Eurowizji 2019 w barwach Polski bez konieczności startu w Krajowych Eliminacjach. Swoją decyzję miałaby podobno uzależnić od piosenki i wysokości budżetu od TVP. Co więcej, źródła tabloidu doniosły nawet, że w przygotowaniu utworu na Eurowizję pomaga artystce... raper Quebonafide. Ile jest prawdy tych wiadomościach? Postanowiliśmy zapytać u samego źródła.

Natalia Szroeder wystąpi na Eurowizji 2019?

O komentarz w sprawie doniesień o rzekomym starcie Natalii Szroeder na Eurowizji 2019 w Izraelu poprosiliśmy menedżera gwiazdy.

- (To) zdecydowanie plotki - oznajmił gala.pl główny menedżer piosenkarki, Marcin Górecki.

Wygląda więc na to, że jest jeszcze o wiele za wcześnie, by twierdzić, że znamy już polskiego reprezentanta w 64. Konkursie Piosenki Eurowizji. Warto jednak zaznaczyć, że o tym, że reprezentant Polski na Eurowizji 2019 być może zostanie wybrany w ramach wewnętrznych, tajnych preselekcji, mówi się od czasu ostatniej wypowiedzi prezesa TVP. Jacek Kurski zasugerował, że być może dzięki temu występem zainteresowane będą duże gwiazdy, które w obawie przed porażką, do tej pory nie chciały stawać w telewizyjnym konkursie z innymi artystami.

Zobacz zdjęcia Natalia Szroeder z jej występów na żywo w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: DAWID PODSIADŁO rusza w "Wielkomiejski Tour": KONCERTY, BILETY, DATY, MIEJSCA