Natalia Szroeder wraca z nowym singlem "Nie oglądam się". 23-letnia piosenkarka dotrzymała słowa danego fanom i już na początku lutego opublikowała teledysk do utworu zapowiadającego jej drugą płytę studyjną. Artystka w nowej piosence kontynuuje eksperymenty z nowoczesnym popem zapoczątkowane już przy okazji jej poprzedniego singla "Parasole". Jak udało nam się dowiedzieć, w pracach nad utworem brał udział m.in. Femi Temowo. Warto dodać, że ten znany i ceniony gitarzysta ma na swoim koncie współpracę z takimi gwiazdami, jak Amy Winehouse czy The Roots. Klimatyczny wideoklip do singla "Nie oglądam się" został nakręcony na egzotycznym Bali. O czym opowiada nowa piosenka Natalii Szroeder? Sprawdź poniżej.

Natalia Szroeder - Nie oglądam się

Natalia Szroeder o piosence "Nie oglądam się" mówi następująco: "Wyciągajmy lekcje z porażek i sukcesów przeszłości, ale nie odwracajmy się na nią za często. Łatwo przeoczyć wtedy szczęśliwostki, które dzieją się tu i teraz. Nigdy nie wiemy, co dobrego czeka na nas za rogiem, trzeba mieć oczy szeroko otwarte i czujnie obserwować. Nie oglądać się na to, co za nami, tam już nic nie zmienimy".

Zobacz najlepsze kadry z teledysku do nowej piosenki Natalii Szroeder pt. "Nie oglądam się" w naszej GALERII. Wideoklip w całości możecie też obejrzeć już teraz:

Natalia Szroeder - kiedy nowa płyta 2019?

Data premiery nowej płyty Natalii Szroeder nie została jeszcze ujawniona. Natalia Szroeder ujawniła, że prace nad jej drugim krążkiem wciąż trwają.

Bardzo chciałam, by ukazała się ona w moje urodziny, na wiosnę. Wygląda jednak na to, że czas nie gra na moją korzyść i może być ciężko... Obiecuję więc, że będę robić wszystko, żeby nie trwało to za długo, ale jednak wystarczająco, by album był najlepszy, na jaki stać mnie teraz - napisała piosenkarka.

W dyskografii artystki znajduje się na razie jeden album pt. "Natinterpretacje" z 2016 roku.

SPRAWDŹ TEŻ: Natalia Szroeder na egzotycznych wakacjach z rodziną. Pokazała ojca i rodzeństwo [ZDJĘCIA]