Za nami finał „Tańca z Gwiazdami” i to 20. jubileuszowej polskiej edycji! W finale popularnego tanecznego show Polsatu stanęły naprzeciwko siebie wokalistka Natalia Szroeder w parze z Janem Klimentem oraz Miss Świata Głuchych - Iwona Cichosz w parze ze Stefano Terrazzino. Program zakończył się zaledwie kilka minut temu, dzięki czemu wiemy już, że Taniec z Gwiazdami wygrała Natalia Szroeder! Piosenkarka i Jan Kliment zdobyli Kryształową Kulę! Gratulujemy! Dowiedzcie się, co działo się w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami" i jak swoją wygraną komentowali Szroeder i Kliment.

Natalia Szroeder już od 2 miesięcy doskonale radziła sobie na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”. Duża w tym zasługa jej tanecznego partnera Janka Klimenta. Młoda wokalistka była coraz bliżej Kryształowej Kuli, po którą w końcu udało się jej sięgnąć dzisiejszego wieczoru. Para zatańczyła dziś 3 tańce: freestyle, taniec wybrany przez jurorów oraz choreografię do przebojów Abby z musicalu "Mamma Mia". Freestyle Natalii Szroeder i Jana Klimenta wzruszył Iwonę Pavlovic... do łez! Jurorka nie kryła emocji. Podobnie zachwyceni byli inni jurorzy. Przed freestyle'em Natalia i Jan byli drugą parą w punktacji widzów, ale po tym wyjątkowym tańcu wszystko się zmieniło! Szroeder i Kliment wygrali "Taniec z Gwiazdami"!

Zwycięstwo Natalii to także sukces jej partnera, Janka Klimenta, który choć wziął udział już w 12 edycjach show to jednak nigdy wcześniej nie sięgnął w nim po najwyższy laur, czyli właśnie Kryształową Kulę.

Natalii i Jankowi serdecznie gratulujemy!

POLECAMY TEŻ: IWONA CICHOSZ w zmysłowej sambie przed finałem „Tańca z Gwiazdami” [WIDEO]

Zobaczcie w naszej GALERII, jak wyglądała ich droga do dzisiejszego zwycięstwa w finale 20. edycji „Tańca z gwiazdami”! Trzymaliście kciuki za Natalię Szroeder? Czy za Iwonę Cichosz?

Zobaczcie w naszym specjalnym WIDEO, co w tej edycji było dla Natalii najtrudniejsze: