Natalia Szroeder do niedawna zwracała uwagę mediów wyłącznie swoją twórczością, występami na scenie i wygraną w "Tańcu z Gwiazdami". Od tej wiosny jednak autorka hitu "Parasole" jest już stałą bohaterką tabloidów i portali plotkarskich, które m.in. łączą ją z raperem Quebonafide oraz posądzają o zerwanie kontaktów ze starymi przyjaciółmi. W rozmowach z dziennikarzami piosenkarka unika poruszania tematów związanych z jej życiem osobistym, ale zapytaliśmy ją o to, jak reaguje na wzmożone zainteresowanie swoją osobą i sensacyjne doniesienia na swój temat: - Teraz już mam luzik. Na początku, jak to zaczęło się dziać na szeroką skalę, to trochę mnie to przytłoczyło. Chyba nie byłam na to gotowa - powiedziała nam po swoim występie na Polsat SuperHit Festiwal 2018 w Sopocie.

Natalia Szroeder podkreśla, że nie chce być wokalistką, która często pojawia się na portalach plotkarskich: - Staram się po prostu skupić na muzyce i na tym mi zależy najbardziej. A faktycznie moje życie prywatne zaczęło być mocno rozdrapywane. Mam pełną świadomość, że z tym wiąże się nasz zawód, także luz. Już się trochę do tego przyzwyczaiłam. Zaczęłam na to patrzeć z przymrużeniem oka. Jestem teraz szczęśliwa, wszystko dzieje się dobrze i to jest najważniejsze, a to co sobie napiszą na portalach plotkarskich, to jest zupełnie ode mnie niezależne.

Natalia Szroeder o plotkach na swój temat

Rosnący z dnia na dzień dystans Natalii Szroeder do plotek na jej temat dało się już zresztą zauważyć na jej profilu na Instagramie. Artystka opublikowała tam serię pozowanych zdjęć ze znajomymi w odpowiedzi na artykuł o jej "randce" z Quebonafide, który jako pierwszy zamieścił serwis Pudelek. - Wtedy to mnie strasznie rozbawiło. Cały fenomen tych stron polega na tym, że oni nie muszą mieć żadnego potwierdzonego źródła i żadnego informatora, żeby dorobić sobie całą historię. Czy wyszłabym z chłopakiem, czy z przyjaciółką lub znajomym, to tak naprawdę można dorobić do tego masę anegdot. No i bardziej o to mi chodziło w tym żarcie. Niezależnie od tego, co zrobisz, oni mogą na ten temat napisać wszystko. Późniejsze artykuły, które się pojawiały, że na przykład nie odbieram telefonów od przyjaciół, a takie newsy też czytam. Skąd oni mogę mieć takie informacje? Wysysają to z palca, bo nie ma żadnych źródeł. Mogą napisać co chcą i nikt tego nie zweryfikuje - wyjaśniła nam swoje podejście Natalia Szroeder.

Zdjęcia Natalii Szroeder z Polsat SuperHit Festiwal 2018 znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: EWA FARNA pokazuje ciało na Polsat SuperHit Festiwal 2018. Przejmuje się hejtem?