Natalia Zastępa w maju skończy dopiero 18 lat, a już zdążyła dwukrotnie wystąpić w finale popularnych muzycznych programów - "The Voice Kids" i "The Voice of Poland" oraz podbić listy przebojów swoim debiutanckim singlem "Za Późno". Właścicielka jednego z najciekawszych głosów młodego pokolenia polskich wokalistów w wywiadzie wideo dla gala.pl zdradziła m.in. czego dotyczyły najbardziej zapadające w jej pamięci rady, jakie usłyszała od swoich sławnych trenerów - Edyty Górniak i Michała Szpaka.

- To były takie rady związane nie tylko z wokalem, ale też z branżą muzyczną. Czego unikać, na co uważać - to są takie przydatne rzeczy, które mogę teraz wykorzystać - powiedziała w rozmowie z Robertem Choińskim.

Natalia Zastępa pracuje obecnie nad swoim drugim singlem. Przyznaje, że wciąż poszukuje swojego brzmienia, ale deklaruje, że z pewnością będzie eksperymentować i nie chce zamykać się na inne gatunki muzyczne niż pop. 

Młoda wokalistka w wywiadzie ujawniła także m.in. jak radzi sobie z hejtem w sieci, co sądzi na temat pracy influencerów, czy ma w planach zgłosić się do udziału w Eurowizji oraz opowiedziała o swoich największych muzycznych inspiracjach.

Zobacz wywiad z Natalią Zastępą dla gala.pl w całości już teraz poniżej:

SPRAWDŹ TEŻ: Tomasz Mazurkiewicz - kim jest chłopak Edyty Górniak? To przystojny sportowiec [ZDJĘCIA]