Nagrodzona Oscarem Natalie Portman i nastoletnia gwiazda Internetu Lily-Rose Depp po raz pierwszy spotkały się na jednym planie filmowy! Gwiazdy Hollywood już niedługo wyruszą w duecie w magiczną podróż po Paryżu lat 30-tych. Aktorki wystąpią razem w długo wyczekiwanym filmie „Planetarium”. O czym będzie on opowiadał? I kiedy wejdzie na ekrany polskich kin?

WIĘCEJ O PORTMAN: NATALIE PORTMAN O "JACKIE": Będziecie ją odbierać nie jako ikonę i symbol 

„Planetarium” to zmysłowa i intrygująca opowieść o wyjątkowych siostrach, które potrafią porozumiewać się z duchami. Piękne i tajemnicze siostry Laura (Natalie Portman) i Kate (Lily-Rose Depp) posiadają nadprzyrodzone zdolności i potrafią komunikować się z duchami. Na zakończenie swojego tournée po Europie ruszają do Paryża, gdzie spotykają pewnego charyzmatycznego producenta filmowego (w tej roli Emmanuel Salinger). Laura i Kate odkryją przed nim świat pełen magii. I nieodwracalnie zmienią jego życie. W jaki sposób?

„Planetarium”, jak zapowiadają producenci, będzie intrygującą opowieścią utrzymaną w tajemniczym klimacie lat 30-tych XX wieku. Film ma być wysublimowaną mieszanką delikatności "Amelii", zmysłowości wprost z reklam Chanel oraz fascynującej magii wprost z głośnej "Iluzji".

 

Niekwestionowanymi gwiazdami będą właśnie Natalie Portman i Lily-Rose Depp. Portman debiutowała w wieku 13 lat w kultowym filmie Luca Bessona "Leon Zawodowiec". Rola w "Bliżej" Mike'a Nicholsa przyniosła jej pierwszą nominację do Oscara, którego otrzymała kilka lat później za dramat "Czarny łabędź" Darrena Aronofsky'ego. Publiczność pokochała ją za rolę królowej Amidali w sadze „Gwiezdne wojny”. W 2015 roku wyreżyserowała swój pierwszy film "Opowieść o miłości i mroku" na podstawie bestsellerowej powieści Amosa Oza. Wkrótce aktorkę będzie można zobaczyć w dramacie "Jackie", w którym wciela się w kultową Jacqueline Kennedy.

U boku Natalie Portman w filmie francuskiej reżyserki Rebeki Zlotowski wystąpiła nastoletnia modelka i prawdziwa gwiazda Internetu – Lily-Rose Depp. To pierwsza tak poważna rola dla początkującej aktorki, która wcześniej wystąpiła w komedii "Yoga Hosers" Kevina Smitha oraz w dramacie biograficznym "Tancerka", gdzie wcieliła się w Isadorę Duncan.

Czy Lily-Rose odziedziczyła talent po rodzicach: Johnnym Deppie i Vanessie Paradis? I czy jest już gotowa na filmowe spotkanie z tak silną osobowością jak Natalie Portman? Przekonamy się już 24 lutego. Wtedy właśnie film wejdzie do polskich kin.

POLECAMY:  CÓRKA JOHNNY'EGO DEPPA gwiazdą nowej kampanii Chanel [ZDJĘCIA + WIDEO]

Zanim jednak to, mamy dla Was trailer tej niezwykłej opowieści? Zainteresuje on Was na tyle mocno, żeby faktycznie wybrać się na ten film do kina…? My na pewno go objerzymy!