Związek Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza od samego początku budził sporo kontrowersji. W mediach wiele mówiło się, jakoby starszy od swojej partnerki choreograf i reżyser zdominował ją i kontrolował każdy element jej kariery.

Mimo że Urbańska wielokrotnie zaprzeczała tym plotkom, a nawet przyznała, że to ona rządzi w domu pary, to w najnowszym wywiadzie dla magazynu "Pani" przyznała, że jej mąż bywa w stosunku do niej bardzo ostry! Szczególnie dał się jej we znaki na początku kariery w teatrze Studio Buffo.

- Usłyszałam od niego: „Śpiewasz najgorzej z sikorek, ale tańczysz całkiem nieźle. Jeśli będziesz miała robić jedno i drugie, zapewne skończy się to tym, że zostaniesz średnią tancerką i jeszcze bardziej średnią wokalistką, a wtedy wyrzucę cię z zespołu. A więc, dziewczyno, już lepiej tańcz” - wyznała Natasza Urbańska.

Przyszła gwiazda była w pewnym momencie tak zmęczona uszczypliwościami Janusza Józefowicza, że zdecydowała się nawet rozpocząć studia z anglistyki, by zdobyć inny zawód!

Na szczęście, parze udało się jednak dojść do porozumienia. Wyobrażacie sobie Nataszę jako nauczycielkę? :)

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Natasza Urbańska - Bała się przegranej?