Duże imprezy modowe mają to do siebie, że często pojawiają się na nich gwiazdy w stylizacjach, których byśmy się po nich zupełnie nie spodziewali. Czasami zdarza się jednak i tak, że gwiazda wybiera dla siebie zupełnie nowy look od stóp do głów. Dokładnie taka sytuacja miała miejsce podczas wczorajszego wydania Flesz Fashion Night. Na czerwonym dywanie pojawiła się bowiem piękna blondynka, która wyglądała znajomo, aczkolwiek można było zastanawiać się, kim dokładnie jest…

Gwiazda zaprezentowała się na czerwonym dywanie w czarnym topie i asymetrycznej sukience, złotych szpilkach oraz luźnej koszuli w paski. Najwięcej uwagi przyciągała jednak jej blond fryzura i delikatny, rozświetlony makijaż. Gwiazd swobodnie pozowała na ściance, na pewno więc nieraz  wcześniej już na niej stawała.

ZOBACZ: KACZOROWSKA, SOKOŁOWSKA, PRZETAKIEWICZ, MERCEDES, WIENIAWAGwiazdy na Flesz Fashion Night 2017. Kto jeszcze się pojawił? Kto zachwycił?

Fotoreporterzy długo zachodzili w głowę, z kim mają do czynienie. Dopiero po bliższym przyjrzeniu się twarzy gwiazdy można było zobaczyć, że tą piękną blondynką jest… Natasza Ubrańska! Gwiazda zmieniła co prawda jedynie kolor włosów, ale dzięki tej metamorfozie była niemal nie do poznania… Przynajmniej my byliśmy w lekkim szoku!

Jak Wam się podoba Natasza Urbańska w nowej blond fryzurze? Lepiej niż na sobotnim Balu TVN-u?