Para poznała się ponad 10 lat temu. On już wtedy był gwiazdą, ona nieśmiało marzyła o karierze piosenkarki. Natasza Urbańska postanowiła spróbować swoich sił i wzięła udział w przesłuchaniach do musicalu Metro.  Spodobała się Januszowi Józefowiczowi, ale nie została przyjęta do zespołu. Dlaczego?

Natasza Urbańska była wówczas uczennicą szkoły podstawowej! Kilka lat później znów spotkali się na castingu, tym razem do spektaklu Grosik. Józefowicz bez wahania zaangażował ją do projektu. Już wtedy Natasza podkochiwała się w reżyserze, ale on, wówczas żonaty, nie zwracał na nią uwagi.

Gdy Natasza Urbańska z dziewczynki przeobraziła się w piękną kobietę, Janusz Józefowicz nie mógł oprzeć się jej wdziękom. Początkowo utrzymywali swój związek w tajemnicy, ale współpracownicy szybko zauważyli, że łączy ich coś więcej niż praca.

Zobacz: Natasza Urbańska tak dba o formę. Sylwetka 39-letniej gwiazdy jest zachwycająca. Zyska miano polskiej Jennifer Lopez?

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz, mimo sporej różnicy wieku (Janusz jest osiemnaście lat starszy od Nataszy) i wciąż powtarzanych plotek o problemach w związku, tworzą udane małżeństwo.Para doczekała się córeczki Kaliny, która dziś ma już osiem lat!

Zakochani rzadko zamieszczają w sieci wspólne zdjęcia.  Zobaczcie w naszej galerii kilka prywatnych zdjęć pary! 

 

Przeczytaj także: NATASZA URBAŃSKA I JANUSZ JÓZEFOWICZ Para spędzi Sylwestra... w hotelu?!