Make me over. Wielka zmiana” to obecnie jeden z najpopularniejszych  programów urodowo-modowych telewizji w Europie. Popularny jest nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale i w Hiszpanii. Teraz program będą mogli obejrzeć także widzowie w Polsce. Polska edycja show zadebiutuje na antenie Polsat Cafe już niedługo, a dokładnie 25 kwietnia o godz. 21:00. Gwiazdą programu będzie Natasza Urbańska. Jaka będzie jej rola?

Natasza Urbańska w nowym programie Polsatu

Natasza Urbańska będzie prowadzącą nowego programu „Make me over. Wielka zmiana”. A na czym dokładnie ma polegać ten format? „Make me over. Wielka Zmiana” ma być programem o tym, jak szybko, efektownie i skutecznie zmienić swój wizerunek. Już na samym początku uczestnicy show będą mieli jedynie 60 sekund aby przekonać jurorów, że to właśnie oni powinni być zakwalifikowani do Wielkiej Zmiany! A kto będzie ich oceniał?

„Make me over. Wielka Zmiana” - kto w jury?

W jury polskiej edycji "Make me over" zasiądą stylistka Joanna Horodyńska, projektantka mody Ewa Minge oraz coach Marcin Mańka. Te osoby, które im się spodobają, trafią od razu… w ich ręce. Jednak to uczestnik wybierze spośród jurorów osobę, która przeprowadzi jego metamorfozę (ten koncept skądś już znamy - nie przypomina Wam trochę formuły The Voice of Poland?). Wygląda zatem na to, że to jurorzy będą walczyć między sobą o możliwość wykazania się talentem i pomysłowością. Z pewnością będzie się działo!

W każdym odcinku programu „Make me over. Wielka Zmiana” zobaczymy dwie spektakularne metamorfozy i emocje towarzyszące niecodziennej rywalizacji. Rozmowy z uczestniczkami zza kulis będzie prowadziła polska youtuberka Mamiko, ale zgadujemy, że uwaga widzów Polsat Cafe będzie skupiona głownie na prowadzącej format – Nataszy Urbańskiej.

Myślicie, że „Make me over. Wielka zmiana” ma szasnę stać się hitem telewizji Polsat Cafe?