Natasza Urbańska zaistniała w polskim show-biznesie w 2007 r. Najpierw zajęła 3. miejsce w preselekcja przed Eurowizją, a później była jedną z uczestniczek pierwszej edycji show Jak oni śpiewają? Choć od początku typowano ją na faworytkę, ostatecznie zajęła drugie miejsce, przegrywając z Agnieszką Włodarczyk.

Później przyszedł czas na kolejne preselekcje do Eurowizji (w 2008 r. zajęła drugie miejsce z utworem Blow over) i udział w Tańcu z gwiazdami (w parze z Janem Klimentem zajęła drugie miejsce różnicą głosów wynoszącą 0,01%). Późniejsze projekty, w których brała udział, to rola w filmie Bitwa Warszawska 1920 (bardzo źle przyjętym przez krytykę) oraz w spektaklu Polita, w którym wcieliła się w Polę Negri.

Na początku 2013 r. wraz z projektantką Anną Komornicką założyła markę modową Muses, zaś w 2014 r. miała miejsce premiera jej debiutanckiego krążka One. Z kolei w grudniu tego samego roku wygrała pierwszą i jedyną jak dotąd edycję programu SuperSTARcie

Natasza Urbańska, dzięki temu, że przez wiele lat trenowała gimnastykę artystyczną, a na scenie Teatru Buffo występuje od 1993 r., może pochwalić się naprawdę perfekcyjną sylwetką. Często podkreśla się, że jest to jedna z niewielu polskich gwiazd, które doskonale łączą taniec i śpiew. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz w ekskluzywnej sesji dla Gali przed narodzinami córki

Co więcej, nie katuje się żadnymi drakońskimi dietami. Często podkreśla, że wystarczają jej regularne występu na scenie, zaś w przypadku dłuższej przerwy ćwiczy, uprawiając gimnastykę i pływając. Lubi domowe, ekologiczne jedzenie. Dzięki temu, że część jej posiadłości stanowią grunty, na których może uprawiać warzywa i owoce, Natasza Urbańska nie ma problemu z wypełnianiem spiżarni zdrowymi produktami. Unika fast foodów i przetworzonej żywności.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Natasza Urbańska zdradziła, jaką dietę stosuje

Zobaczcie w naszej galerii, jaką sylwetką może pochwalić się wokalistka w wieku 39 lat!