W mediach pojawiły się ostatnio informacje, że Polsat planuje wyprodukowanie nowego programu tanecznego. Tym razem nie będzie to wariacja na temat „Tańca z Gwiazdami”, ale raczej „You Can Dance”. Polsat pokaże bowiem polską edycję amerykańskiego formatu „World of Dance”, którego producentką jest sama Jennifer Lopez. Stacja obecnie kompletuje jury do polskiej odsłony formatu. Kilka dni temu mówiło się o tym, że jedną z jurorek miałaby zostać Edyta Herbuś. Teraz na giełdzie nazwisk pojawiła się jednak zupełnie nowa kandydatka. Czy Natasz Urbańska faktycznie zostanie jurorką „World of Dance”?

Natasza Urbańska jurorką „World of Dance”?

Na zdjęciach próbnych do programu pojawili się podobno już m.in Rafał Maserak, Tomasz Barański i Edyta Herbuś. Produkcja show nie była jednak podobno do końca usatysfakcjonowana tymi wyborami. Stąd też zaczęła się rozgadać się za kolejnymi możliwościami.

Teraz organizatorzy castingu do show zaczęli brać podobno pod uwagę Nataszę Urbańską. Wszechstronnie utalentowana żona i muza Janusza Józefowicza skończyła niedawno nagrania do pierwszego sezonu modowego programu Polsatu Cafe „Make Me Over. Wielka zmiana.” Produkcja tego programu była z niej podobno na tyle zadowolona, że poleciła ją producentom tanecznego „World of Dance”. Skąd taki zachwyt Nataszą Urbańską?

Świetnie się sprawdziła, a dodatkowo zna się na tańcu. Sama też jest świetną tancerką. - zachwycała się ostatnio osoba z produkcji tanecznego show.

Myślicie, że Natasza Urbańska sprawdziłaby się w roli jurorki tanecznego show? Z programem o takim profilu zetknęła się już nie raz. Przypomnijmy, Natasza zajęła 2. miejsce w 10. edycji „Tańca z Gwiazdami” na TVN-ie, po czym wraz z Piotrem Gąsowskim poprowadziła edycję numer 13.

Czy te doświadczenia wystarczą jej, aby dobrze sprawdzić się w roli jurorki podobnego formatu? A co o swoich planach zawodowych i nowych angażach gwiazda mówiła nam ostatnio? Zobaczcie w naszym cyklu "13 krótkich do..."!

Natasza Urbańska - 13 krótki do...