Neboa - naturalne kosmetyki do włosów

Chcesz naturalnie zadbać o swoje włosy? Teraz masz ku temu okazję. Neboa powstała, aby umożliwić skuteczną pielęgnację włosów z wykorzystaniem naturalnych składników. W każdym wegańskim produkcie z oferty Neboa znajdziesz aż do 98% składników pochodzenia naturalnego. 
Wartością, która przyświeca marce jest szacunek do środowiska naturalnego w myśl jej filozofii RESPECT THE NATURE. Neboa wie, jak być eko i świetnie to udowadnia. O naturalność dba nie tylko od wewnątrz! Jak to możliwe?

Less Waste w stylu Neboa

Less waste to w przypadku marki Neboa wartość, która przyświeca jej na każdym kroku. Właśnie dlatego, opakowania kosmetyków są produkowane z plastiku odławianego z oceanów. Neboa stawia na recykling i jednocześnie przyczynia się do oczyszczenia naszej planety. Wszystko w trosce o środowisko naturalne.

O pływającej wyspie śmieci słyszał już niemal każdy. A czy wiesz, jak zalegający na dnie oceanów plastik szkodzi rybom i zwierzętom żyjącym w bezkresie wód? Zgodnie z danymi ONZ co roku przez śmieci w oceanach ginie ponad milion zwierząt. Marka Neboa chce edukować wszystkich w temacie ekologii. Jeśli bliska jest Ci jej filozofia, koniecznie powinnaś zapoznać się z jej ofertą. A co w niej znajdziesz?

Wegańskie kosmetyki do włosów 

Neboa to marka, która dba środowisko i włosy jednocześnie. W jej ofercie znajdziemy kilka linii, składających się z szamponów i odżywek, dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb włosów:

•    Repair - pozwala zregenerować włosy zniszczone i farbowane, 
•    Detox&Balance - ogranicza wydzielanie sebum, a tym samym dba o włosy przetłuszczające się i wrażliwą skórę głowy, 
•    Discipline - odpowiada na potrzeby włosów kręconych i puszących się,
•    Lift Up - nadaje objętości włosom cienkim i delikatnym,
•    Boost Up - dba o włosy osłabione i łamliwe.

Marka ofertuje również kosmetyki do pielęgnacji skóry głowy – peeling oraz wcierkę, które już zdążyły podbić serca Włosomaniaczek! 

Neboa nie zapomniała także o mężczyznach. Specjalnie dla nich przygotowała dwa szampony: ograniczający wypadanie włosów oraz szampon 3w1, który przeznaczony jest do mycia włosów, brody, a także ciała.

Wegańskie i naturalne kosmetyki do włosów Neboa zamknięte w ekologicznych i designerskich opakowaniach znajdziesz na półkach drogerii Rossmann. 

Przetestuj kosmetyki do włosów Neboa i koniecznie daj znać, co o nich sądzisz!