Nela Mała Reporterka to ulubienica chyba wszystkich dzieci w Polsce! Choć regularnie wydaje swoje książki (w wydawnictwie Burda Książki), to jest jej bardzo mało w mediach, a szczegółowych informacji na jej temat trudno się doszukać. Ale "Gala Kids" ma dla swoich czytelników niespodziankę! W nowym wydaniu magazynu, które trafia do sklepów w piątek, 25 maja, znajduje się wywiad z Nelą! Jego najciekawsze fragmenty publikujemy poniżej. Dowiedz się, jaka jest Nela, jak wygląda jej życie codzienne oraz nauka w szkole i jak reagują na nią małoletni fani. Poza tym w nowym wydaniu "Gala Kids" piękne zdjęcia Katarzyny Skrzyneckiej z córeczką, a także materiał, w którym opowiada o długo wyczekiwanym macierzyństwie i radości, jaką z niego czerpie. Ponadto urocze fotografie przyszłych władców Europy, m.in. księcia George, księżniczki Leonor czy księżniczki Ingrid. Nie zabraknie też mody i biżuterii dla najmłodszych oraz porad dla ich rodziców. Gorąco polecamy!

 

Nela Mała Reporterka - wywiad w "Gala Kids"

Nela o swoich zainteresowaniach poza podróżami:

Bardzo lubię rysować, malować i lepić z gliny lub z plasteliny. Lubię też bawić się mikroskopem i obserwować różne próbki w powiększeniu.

Nela o indywidualnym systemie nauki:

Mam trochę inny system nauki, podzielony na trymestry. Mam częściej ferie i wtedy wyjeżdżam, ale na początku lipca, kiedy inne dzieci już mają wakacje, ja jeszcze chodzę do szkoły. Na wyjazdy zabieram ze sobą różne ćwiczenia. Dużo notuję i piszę podczas podróży. Robię też rysunki do książki .

Nela o swoich fanach:

Czasami dzieci mnie rozpoznają, ale bardzo wstydzą się do mnie podejść. Niektóre nie wierzą do końca, że to ja. Już nieraz słyszałam takie zdanie: To ty naprawdę istniejesz?

Wywiad i sesję Neli Małej Reporterki już od 25 maja znajdziesz w "Gala Kids"!