Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka był jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń tego roku. Po uroczystych i niespodziewanych zaręczynach na Balu Fundacji TVNna początku września zeszłego roku, dużo mówiło się w mediach o tym, gdzie i kiedy odbędzie się ślub. Na miejsce uroczystości typowano m.in. posiadłość rodziny Staraków na Mazurach czy Zamek Królewski.

Jednak od początku mówiło się, że ślub Szulim i Woźniaka-Staraka będzie miał miejsce w sierpniu 2016 r. Informacja ta okazała się zgodna z prawdą. W miniony weekend goście zostali zabrani samolotem do... Wenecji! Ponoć informacja o tym, gdzie dokładnie pobiorą się Agnieszki Szulim i Piotr Woźniak-Starak była ukrywana do ostatniej chwili. Jednak zdjęciami z uroczystości na swoim Instagramie podzieliła się siostra pana młodego, Julia Starak. Dzięki temu wiadomo, że popularna prezenterka miała na tę okazję przygotowane aż dwie efektowne suknie - jedną białą, a drugą czerwoną.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak już po ślubie! Dziennikarka miała dwie suknie ślubne [ZDJĘCIA]

Prosto z urzędu para młoda wraz z gośćmi udała gondolami do miejsca, którym odbyło się wesele. Wśród gości nie zabrakło oczywiście znanych osobistości ze świata show-biznesu. Na ślubie pojawili się m.in. Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska, Zosia Ślotała, Adam Nergal Darski, Katarzyna Kolenda-Zaleska i Piotr Kędzierski. Zdjęciami z pobytu w Wenecji podzielili się z fanami w mediach społecznościowych. Wokalista grupy Behemoth podsumował wydarzenie szczerze i bezpośrednio: To był dziki weekend. Z kolei Zosia Ślotała zdjęcie z wymownym podpisem: To nie mogło się  skończyć inaczej. Nie możesz oszukać prawdziwej miłości.

W naszej GALERII możecie zobaczyć, jak wyglądał ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka na zdjęciach zaproszonych gości. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ewa Minge ostro o ślubie Agnieszki Szulim i Piotra Staraka: Winą męża Agnieszki jest jego majątek, wiek i wzrost